1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 2.0 a Xbox Live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kiziorek, Grudzień 5, 2011.

1. Kiziorek

Kiziorek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Wgrałem sobie ostatnio LT 2.0 ( wcześniej było iXtreme 1.5.1) i teraz zachciało mi się na necie pograć:) tutaj moje pytania:
    1.Czy da się w ogóle zagrać na Live posiadając taki soft?
    2. Czy jest duże prawdopodobieństwo flagi/bana?
    3.Jeżeli zdecyduję się na live teraz i dostanę flagę lub bana, to czy mogę jakoś odblokować konsolę?
    4.Grać teraz, czy czekać na LT 3.0?

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, zaznaczam iż szukałem na forum, lecz żadnych zadowalających mnie odpowiedzi nie znalazłem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Deloran

Deloran Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak wiele tematów ostrzegawczych musi pojawić się na forum, aby dalej zadawać takie pytania. TAK DOSTANIESZ BANA A JAK NIE TO FLAGE, EDYTUJĄ TABLICE DAE BIN SMIALO PODPINAJ BEDZIESZ MIAL PRZEWALON. NIE CZEKAJ ZNISZCZ KONSOLA JUZ TERAZ!

4. Futri

Futri Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Tyle ludzi non stop pyta o te lt 2.0 o lt3.0 na forum jest milion sześćset sto dziewięćset tematów o tym...
    Jak ma się przeróbkę to trzeba być na bieżąco chociaż w temacie i śledzić forum.
    Albo grac na oryginałach i tu nawet nie wchodzić : ]
    ---------------------------------
    1. Na obecna chwile nieopłacalne
    2. No risk no fun a jak bun to rgh
    3. Eee.. Nope
    4. Jutro pojutrze nowe lt wyjdzie DUDE!

5. Kiziorek

Kiziorek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękówka, czyli czekać na LT 3.0 jednak kusi mnie ten live niemiłosiernie. Teraz muszę ogarnąć jak samemu LT przeróbkę zrobić:D

6. Futri

Futri Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Jak masz stacjonarke to sprawnie idzie robić przeróbki jak ja bym miał robić przeróbki na lapku to cały dzień bym go chyba rozbierał :S

Wczytywanie...

Poleć forum