1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lt 2.0 aktualizacja do 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kamils12, Luty 22, 2012.

1. kamils12

kamils12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Posiadam Xbox'a 360 Slim 4G. Pewien czas temu oddałem urządzenie do fachowca, aby przerobił mi konsolkę. Teraz chcę wykonać aktualizację
    swojej konsoli z Lt 2.0 do 3.0. Z wieloma problemami dałem sobie radę, ale z tym chyba nie poradzę bez waszej pomocy. Mianowicie:

Podczas wprowadzania w stan Vendor Mode mam cały czas status 0x51/0xD1. Przerzucają się one na wzajem co parę sekund.
    Próbowałem wgrać firmware DosFlash 1.7 oraz JungleFlasher v0.1.92 Beta. Klucz znajdował się w pliku Dummy.bin na płycie, którą dostałem
    od fachowca. Napęd podpinałem pod prawie wszystkie porty SATA na płycie głównej mojego komputera.

Konsola ma wgranego najnowszego dasha.

Z góry dziękuję
    Kamils12

2. Lotnik421 Xbox One

3. Keryy

Keryy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Bawiłem się tak kiedyś z kumplem w upgade LT Slimce, jednak po dłuższym czasie prób dowiedzieliśmy się, że na czas flasha trzeba ciąć ścieżki. Kosola do dziś, już parę miechów, stoi z wgranym 1.91 i czeka, aż zostanie oddana w "lepsze ręce".

4. mario1500

mario1500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    posiadasz USB360PROBE?
    jeśli tak to:
    W zakładce MTK daj intro device -> Jak poprosi żeby zrobić power off/on to robisz tak;
    - power off, probe v3 do punktu mpx01 na PCB, power on i trzymasz probe do póki ci się nie pojawi status 0x72 VENDOR MODE
    jeśli nie to:
    za pomocą adaptera SATA wpiętego w konsolę a napęd podpięty do adaptera, włączasz konsolkę otwierasz napęd konsoli po chwili zamykasz, wypinasz kabel SATA z adaptera i podłączasz do PC i powinien JF przeskoczyć na status 72 (chyba nie pomyliłem - dawno tą metodą nie robiłem Vendor Mode)

5. kamils12

kamils12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie zbyt załapałem o co ci chodzi. Mógłbyś to np. w punktach zapisać, bez tej probe?
    To czasem nie wyciąga się kabla zasilania i wkłada z powrotem?

6. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Masz forum ? to szukaj, są setki takich tematów

Wczytywanie...

Poleć forum