1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lt+ 2. 0 Assassins Pomoc!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KUsza95, Październik 6, 2011.

1. KUsza95

KUsza95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Mam problem przerobiłem konsole na LT+ 2.0
    Nie miałem innej Lt+
    i Kiedyś ściągnąłem Assassina C.B i wyszło mi że nie można odczytać płyty przejdź do strony itp...
    i w tedy okazało się że jest właśnie ta przeróbka Lt+ . Nie przerabiałem konsoli gdyż nie miałem funduszów
    i kiedy wyszła lt+ 2. 0 postanowiłem przerobić i wsadziłem tego Assassina i znów to samo wyszło... ; <

i moje pytanie jest takie czy jest możliwe że źle nagrałem ? lub gość który robił mi Lt+ zrobił mi jakąś inną przeróbkę

sorki że tak amatorsko napisane to jest ale nie jestem specem od takich rzeczy... ; <
    i proszę o wyrozumiałość i pomoc ; ) z góry dzięks ; ))

2. Lotnik421 Xbox One

3. kp2006

kp2006 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Assassina C.B ma stare patche AP25
    musisz ściągnąć nowy obraz i przepuścić go przez abgx 1.0.5

4. KUsza95

KUsza95 Świeżak Świeżak

Polubienia: