1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lt 2.0 błąd e66

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kanonier15, Sierpień 30, 2012.

1. kanonier15

kanonier15 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Posiadam Xbox'a 360 Premium z napędem od Samsunga. Konsola jest przerobiona na Lt 2.0 , a dash mam 13599. Mam problem z grą Sleeping Dogs. Pobrałem ją , a następnie wgrałem topologie przez Xbox Backup Creator. Przy uruchamianiu gra prosi o aktualizacje konsoli ( z czego mi wiadomo aby uruchomić grę potrzebny jest dash 14719) , ale gdy jest przy końcu aktualizacji konsola wywala błąd e66. Coś o tym czytałem na forum ale dokładnie nie mogę zrozumieć o co chodzi . Co musiał bym zrobić aby móc uruchomić Sleeping Dogs na mojej konsoli?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Musisz ofw (oryginalny soft napędu)wygrać i wtedy dokończyć aktualizację.potem lt

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  4. kanonier15

kanonier15 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok czyli będzie trzeba rozkręcić konsole ? Sorki za takie głupie pytania ale jestem trochę laikiem w sprawach konsol :)

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tak

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

1 osoba to lubi.
  6. kanonier15