1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

lt 2.0 "cicha akualizacja" a internet

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Shwierko, Maj 31, 2012.

1. Shwierko

Shwierko Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

W związku z faktem, iż to mój pierwszy wątek proszę o wyrozumiałość :)

Mam lt 2.0 wczoraj zaktualizowałem dasha łapiąc "cichą aktualizację". Do gier z xgd 3 dogrywam TU i wszystko działa.
    Czy mogę teraz bezpiecznie połączyć się z internetem i skorzystać np. z market?

Z góry dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Bez najmniejszych problemów możesz korzystać z XBL tylko nie wiem jak potem by było z odpalaniem tych gier offline na tym sofcie, bo osobiście jestem zawsze up to date.

1 osoba to lubi.
  4. Shwierko

Shwierko Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W takim razie czy korzystanie z XBL na innym koncie może w razie czego rozwiązać problem z odpaleniem gry offline?

Czy mógłbym ściągnąć z XBL DLC do NBA 2K12 posiadając wystarczającą ilość pkt G?

5. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Gry i dodatki kupujesz za punkty MSP, które się kupuje. GS to punkty za osiągnięcia w grach - tylko prestiż. Możesz ściągać co chcesz, ale zawsze musisz się liczyć z ryzykiem bana, choć z praktyki - mało prawdopodobne, że go dostaniesz.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum