1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lt 2.0, czy lt 3.0?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Artemis, Styczeń 1, 2012.

1. Artemis

Artemis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Niedlugo zamierzam kupic xboxa jaspera i zastanawiam sie nad dwoma ofertami:
    HTML:
    http://allegro.pl/xbox-360-arcade-nowy-jasper-lt-2-0-i2024574108.html
    HTML:
    http://allegro.pl/xbox-360-arcade-jasper-lt-3-0-szybka-akcja-i2025629803.html
    Jak widac roznia sie one wersja przerobki. Chcialbym wiedziec co myslicie o tych x-ach, ktora wersje Wy byscie wybrali i jezeli bede mial wersie 3.0, to bede musial kupic specialna nagrywarke tj. ihas, czy jakos tak? ;p
    Z gory dzieki za odp.
    Szczesliwego nowego roku!

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrcinkam

mrcinkam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    według mnie to nie kupilbym ani tego ani tego z uwagi na to ze to wersja arcade czyli nie ma dysku a za taka kwotę konsola bez dysku i z jednym padem to kiepska inwestycja :) Polecam wersje przynajmniej premium 60GB lub elite 120 GB. a jezeli chodzi o przerobke to lepiej narazie 2.0 a potem sobie w razie potrzeby przerobic na 3.0 :) Moze lepiej cos takiego Xbox 360 PREMIUM 60GB, JASPER, DWA PADY, KOMPLET! (2029420123) - Aukcje internetowe Allegro Pozdrawiam

4. Gamerr

Gamerr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja mam Xbox Arcade kupiłem z LT 2.0 usunęła mi się ta przeróbka i dałem na LT 3.0 . Polecam . Jeżeli chcesz zgrywać sobie gry na dysk to kupuj tak jak kolega wyżej , albo poprostu dokup . A jeżeli nie to po co ? ja mam tylko na save 256 mb karty ...

5. Artemis

Artemis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzieki, za odpowiedzi, czyli mowcie, ze te xboxy sa drogie... a moglby mi ktos powiedziec, czy przerabienie x-a na lt 2.0 samemu jest bezpieczne i latwe, bo nie znam sie na takim sprzecie, a nie chcialbym zepsuc go od razu po zakupie :p widzialem gdzies jakies poradniki, ale nie wiem czy taki laik jak ja dalby rade samemu to zrobic ;p

6. mielona

mielona Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeżeli nie znasz się na kompach i ogólnie nie czujesz się silny w tej materii to daj sobie spokój. To tylko pozornie wygląda na łatwe zadanie.

7. Gamerr

Gamerr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Najlepiej wyślij komuś , poszukaj na allegro albo na forum :)

8. Artemis

Artemis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok, dziekuje wszystkim za odpowiedzi, zalicytowalem juz ta wersje premium, od mrcinkam'a, temat do zamkniecia :)

Poleć forum