1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 2.0 czy nie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez deblones, Wrzesień 14, 2013.

1. deblones

deblones Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem poniewaz juz nie wiem jakiego posiadam lt i sie w tym pogubilem. Przerabialem konsole 2 lata temu, powiedzieli mi ze mam lt 2.0. Dash jaki posiadam to 14717. Sporo gier dziala tylko nie wiem czy sa one pod lt 2.0 czy starszy. Pamietam ze to byl problem z pierwszymi zabezpieczeniami AP 2.5 i po jakims czasie od tego przerobilem konsole. Glownie mam problem teraz z GTA V, nagralem ja pod lt 2.0 i wyskakuje blad "Gra wymaga aktualizacji, ktora nie zostala odnaleziona". Moze to miec zwiazek z przerobka czy raczej z dashem? Czy moge wgrac wyzszego dasha dla lt 2.0?

Moja konsola to PHAT, Liteon.

PS.Przypomnialo mi sie ze dzialaly wszystkie gry do pierwszej bodajze z XGD3, FIFA 13.

Poleć forum