1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

lt 2.0 i chicha aktualizacja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez harper17, Październik 16, 2012.

1. harper17

harper17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Ostatnio podłączyłem konsolę od neta i chyba załapałem się na cichą aktualizację, bo większość gier przestała chodzić. Mam lt 2.0. Czy możliwe jest cofnięcie tej aktualizacji? Wiem, że mogę wgrać lt 3.0, ale ze względu na to, że na płytach mam wiele starych gier nie chce tego robić. Sposób z dogrywaniem TU niestety u mnie nie działa. Czy jest jakaś możliwość cofnięcia aktualizacji?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Niestety nie ma możliwości cofnięcia aktualizacji. Teraz pozostaje tylko LT3.0... + dobrze by było gdybyś miał iHasa.

4. mustangx

mustangx Banned

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Odp: lt 2.0 i chicha aktualizacja

niestety nie ma

Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2

5. harper17

harper17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za szybką odpowiedź. Czy przy lt 3.0 bardziej potrzebny jest ihas niż lt 2.0? Do tej pory wypalałem gry przy lt. 2.0 i nie miałem problemów.

Wczytywanie...

Poleć forum