1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT+ 2.0 i Dash 2.0.16203.0, a gry XGD3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Caris., Lipiec 30, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Caris.

Caris. Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema,

Trafił mi się niedrogo XBOX 360 z przeróbką i chciałbym coś na nim uruchomić, ale jestem zielony w sprawach piracenia, bo tak na co dzień używam swojego Slima nieprzerobionego. Do rzeczy: Ten ''X'' posiada przeróbkę LT+ 2.0 (z tego co mi sprzedawca gadał), dash 2.0.16203.0 i właśnie nasuwają mi się pytania: Czy da radę uruchomić na nim te nowsze gry XGD3 typu NFSMW 2012? Jeśli nie to czy da radę zmienić topologię z XGD3 na XGD2? Wiem, że jeszcze kwestia nagrywarki jest ważna, ja mam w notebook'u nagrywarkę obsługującą Verbatimy DVD+R DL :), a dokładnie: Hitachi LG HL-DT-ST DVDRAM GU10N, da radę nią nagrać gry? By móc odpalać gry prosto z pendrive np. 16GB konieczna jest przeróbka RGH/JTAG?

Pozdro.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
Wczytywanie...
Status Tematu: