1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 2.0 i dash 2.0.8955.0?!?!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez magilla716, Maj 26, 2012.

1. magilla716

magilla716 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam konsole z 2009 r. wersja Elite, naped (niestety nie mam klucza)...tzn. zolte kabeli zprzodu :), poprzedni wlasciciel zapewnial, ze nie bylaa podlaczana do neta i nie ma mowy o banie. Podobno ma tez wgrany LT 2.0 przy dashu 2.0.8955.0 (mam piraty MAFIA II, Fifa 11 i F1 gry dzialaja bez zarzutu z dysku i 2 oryginały GEARS of WAR i GEARS of WAR 2). Sciagnolem Sniper Elite V2 (gra chce wgrywac aktualizacje dasha, ale tego nie zrobilem) i Driver SF (nie dziala i prosi o zaktualizowanie). A wiec co byscie radzili zrobic dalej z konsola? nie zamierzam raczej grac na Live. Czy jest opcja zostania przy LT 2.0 i wgraniu najnowszego dasha? Ztego co się zorientowałem na forum dash jest wazniejszy od samej przerobki tzn. mozna gry z LT 3.0 przerobic na Lt 2.0, problemem jest moj dash. Czy lepiej zanim zaczne cos mieszac jednak wyciagnac klucz napedu i jak to zrobic? Prosilbym o jakies linki. Z gory dzieki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. magilla716

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Juz chyba za pozno :[ wgralem dasha 2.0.13604.0, ktoś pisał że nie usuwa przeróbki i nie dzialaja mi juz piraty. Resetowalem cache i dysk... Jezeli poprzedni wlascicel nie da mi klucza napedu to moge zaczac szukac nowej konsoli albo grac na oryginalach?? czy wgrywanie TU moze pomoc??

5. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    To że usunęło Ci przeróbkę nie oznacza, że musisz od razu szukać nowej konsoli. Teraz możesz grać na oryginałach, jeżeli chcesz odpalać kopie to musisz przerobić konsolę jeszcze raz.

6. adam34689

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  7. magilla716

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mysle ze lepiej dac komus kto przerabia bo sczytanie klucza mnie troche przerazilo :D
    a co lepiej czip od razu czy LT 3.0 ?

8. adam34689

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Chcesz grać online - LT 3.0.
    Chcesz grać tylko offline - RGH.

Wczytywanie...

Poleć forum