1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 2.0 i Gry ABGX3 wypalanie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Buraczello, Grudzień 9, 2012.

1. Buraczello

Buraczello Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    Witam przeczytałem troszkę poradników na temat wypalanie gier z xgd3 na mojego x-a z LT 2.0 i w uproszczony sposób wyczytałem że takie gry wrzuca sie do img =burna i wypala na suchu bez ABGX-a oczywiscie w ustawieniach IMG ustawione mam jak kazali optical itp. teraz wypalam Hitmana absolution i weryfikuje mi i są same błedy zapewne nie będzie działąć gra Macie jakiś poradnik czy trzeba jednak przez ABGX-a przepuscic czy inne sposoby jakiś poradnik dla troszkę trudno jażących hiperłącza na jakie klikałem są chyba wygasłe na tym forum bo przechodzi mi do strony głównej Proszęo pomoc

albo ktoś moze dac linka jak wgrac topology w abgx360 pod lt2.0?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kegani

Kegani Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bez przemielenia przez ABGX nawet nie odpalam programu do nagrywania.
    Nie lepiej zaktualizować fw i bez kombinacji alpejskich nagrywać sobie gry ?

4. Buraczello

Buraczello Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    Lepiej by było wgrać lt3.0 ? NIE WIEM CZY SIE OPŁACA nie wiem ile wytrzyma X :D ale jak narazie poradnik i tak by mi sie przydał :D do nagrywania gier z xgd3

5. Kegani

Kegani Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-7...ouch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-134486/

Poszukaj w tym temacie czegoś dla siebie.

6. PoIse

PoIse Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    W domu
    Opłaca ci się mieć LT 3.0

7. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    ***Przeczytałeś tyle poradników, a nie przeczytałeś regulaminu. Masz powyżej 20 postów więc nie możesz pisać w dziale dla świeżaków. Warn.***

Wczytywanie...

Poleć forum