1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 2.0 i pierwsze polaczenie z XBL - cos mi grozi ??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez GeNetic2, Styczeń 7, 2012.

1. GeNetic2

GeNetic2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam (wiem tworze drugi temat moglem napisac to 2 h temu w pierwszym zamiast zasmiecac - prosze Modow o nie zamykanie).
    Chodzi o mojego X'a. Przerobke posiadam od poczatku dy go kupilem 2-3 msc temu. Z poczatku bylo to Lt 1.91 pozenij Lt 2.0

Odpalalem na nim sporo kopii zapasowych tzw. "piratow" miedzy innymi AC:B ktore z tego co pamietam mialo jakies dodatkowe sektroy AP 2.5. Przeszukujac forum znalazlem jakies informacje ze jesli uruchamialem takie gry jak np. AC:B z zlymi sektorami (a taka wersje tez mialem ktora wlaczala sie do pewnego momentu) to konsola zostanie oflagowana iz TEGO co mi sie wydaje moja tez jest oflagowana tak ? Czyli jest w kolejce po bana w momencie polaczenia z XBL ?. Chcialem sie polaczyc z XBL wiadomo dodatki , wersje Demo roznych gier do sciagniecia itd. Zdaje sobie sprawe ze przy polaczeniu do xbl nastapi aktualizacja , ktora spowoduje iz przerobka przestanie dzialac i nie odpale wtedu zadnego pirata tylko same oryginaly , chodzi mi jednak o to czy jest mozliwosc dostania bana na sama konsole. Jedni mowia ze nie mam mozliwosci dostania bana , a drudzy twierdza ze bana mozna dostac podczas gry sieciowej na nie oryginale.

Z tego co pamietma konsekwencjami bana bylo m.in : stracenie danych zapisanych gier (save'ow) oraz brak mozliwosci instalacji gier na dysku twardym - zmienilo sie cos w tej kwestii ?? Glupio bylo by grac w gry z dvd posiadajac 250 gb dysk ktorry sie nie przyda...

Pozdro ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. piotruczelli10

piotruczelli10 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowa Jastrząbka
  4. GeNetic2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Wyczerpujaca odpowiedz z Twojej strony i na temat , najlatwiej jest wejsc byle gdzie i wpierniczyc +1 nie :) ?

Czekam na inne odpowiedzi bo ta za wiele nie wniosla do tematu...

5. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Pewne jest to że mając lt2.0 i chcesz wejsc na live'a to zablokujesz sobie mozliwosc granie w gry XGD3. Po drugie to prosisz się o bana od Microsoftu

6. GeNetic2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Mam ihasa 124b i mam flash od c4eva. Chodzilo mi o to ze dostajac bana nie mam mozliwosci instalacji gier na HD w konsoli a granie z plyt szybciej wykancza naped w xboxie to po pierwsze a po drugie gry np. jak battlefeld 3 potrzebuja instalowac sie chodzi m.in np. o HD PACK.

Z tego co napisaliscie wywnioskowalem ze nie mam podlaczac w ogole xboxa do XBL tak ?

Co do gier po aktualizacjii dasha wiem ze po zainstalowaniu cichej aktualizacjii wymagany jest lt 3.0 (z tego co wiem nie ma jeszce owej przerobki na slima tylko na fata)

Moje pytanie bylo nastepujace : Moge podlaczyc xboxa pod xbl czy lepiej nie ryzykowac?

7. GeNetic2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ech szczerze powiem ze mam dosc juz mieszania z tymi przerobkami i chyab nie potrzebnie przerabialem konsole ma to swoje minusy ale i plusy. Przezuce sie chyba na oryginaly i pozostasne caly czas offline bo nie chce mi sie ciagle latac dogrywac i kombinowac.

Wczytywanie...

Poleć forum