Lt 2.0 i RGH

patryk250598

Świeżak
Świeżak
Witam serdecznie,
mam sprawę odnośnie LT i RGH. Jeśli zamówię napęd z LT 2.0, a potem wyślę konsolę do zrobienia RGH to czy LT będzie się gryźć z RGH? Bo w gruncie rzeczy zamawiam dysk za 35zł a za dopłatą 10zł mogą mi zrobić LT, więc moim zdaniem korzystnie.
Pozdrawiam :)
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Nie będzie się nic gryzło tyle że LT+3.0 obecnie jest a nie 2 więc zapytaj tego kogoś który to flash będzie w napędzie.

@

Info Napisz mi po co chcesz kupować napęd ?? twój się zepsuł czy co??? jeśli chcesz robić RGH to napęd w sumie jest zbędny. Jeśli tylko tam da się 2 to jest napęd który nie obsługuje XDG3 ( czyli Hitachi lub Samsung ( poza Hitachi 78/79).

 

PokerFacowaty

Użytkownik
Użytkownik
Nie będzie się gryźć pod warunkiem że będzie to zrobione dobrze i profesjonalnie.
 

patryk250598

Świeżak
Świeżak
@orso6 gadałem z tym panem co mam od niego kupić ten napęd i mówi że jest możliwość zrobienia na tym napędzie tylko LT 2.0
 

Michal27888

Użytkownik
Użytkownik
Jak będzie dobrze zrobione to nie może się gryźć bo LT to przerobienie napędu a RGH to chip wlutowany w płytę główną.
 

PokerFacowaty

Użytkownik
Użytkownik
Ale to, że na tym napędzie zrobisz tylko LT+ 2.0 nie ma nic do rzeczy, a poza tym wziąłem to pod uwagę przy pisaniu poprzedniego posta, tak jak i inni użytkownicy.
A dlaczego się nie gryzie, to masz wyżej.
 

Do góry Bottom