1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lt 2.0 ihas 124B czarny ekran

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez olos1992, Lipiec 1, 2013.

1. olos1992

olos1992 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam taki problem, otóż mam konsole przerobioną na Lt 2.0 , ponieważ do mojego napędu innego wgrać sie nie da. W takim wypadku zaopatrzyłem się w nagrywarkę ihas 124B i wgrałem burner imax . Ostatnio ściągnąłem sobie 2 gry HALO 4 i gears Judgement. Nagrywam je na płytach Verbatin Mk 003 przez img burn według toutoriala z forum. do gier wgrywam topologie lt 2.0 i prz abgx i disable write wszystko jest ok. Jednak po włożeniu gier do konsoli gra uruchamia się jedynie do czarnego obrazu po czym po chwili nie można już nawet wyjść do dashboarda gdyż konsola jakby zacina się i ciągle widoczny jest tylko czarny ekran. Mam nowy dashboard dlatego przez pena wgrywam tez title update, i po wgraniu TU czasami jest dalej czarny ekran a czasami wywala żeby przetrzeć płytke. nagrwałem na prędkościach x2.4 bez opc , x4 z opc i cały czas ta sama sytuacja. Za każdym razem nagrywam z weryfikacją która wykazuje że gra nagrała się dobrze. w img za każdym razem ustawiam book type na liteon Dvd DL epromm i dvd rom. czy coś robie źle bo straciłem już z 6 płyt,

2. Lotnik421 Xbox One

3. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    xbc uzywales po abgx?

4. yago13

yago13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Ja nagrywałem z opcją truncane oraz mp3 i wszystko działa oczywiście lt2.0 bez tu i innego kombinowania jedynie topologia dograna dash 202 wszystkie nowe gry działają

Przekaz myśli

5. olos1992

olos1992 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Co do wafel23 po abgx nie uzywalem juz nic . a co do yago 13 możesz mi dokładnie powiedzieć jak dokładnie nagrywasz na jakiej nagrwarce i czy w imgburn zmieniasz book type i ogólnie jakie masz ustawienia ze ci działa.

Wczytywanie...

Poleć forum