1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 2.0 , JTAG czy warto?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DreamDay, Wrzesień 12, 2011.

1. DreamDay

DreamDay Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, ostatnia aktualizacja dascha jak już nie którzy wiedzą narobiła niezłego bigosu piratom :) jak wiadomo usuwa ona przeróbki :( Sam jestem po takiej aktualizacji dascha ktory usunął mi iXtreme 1.6 i nie mogę już pograć w żadne gry oprócz original :)

Wszyscy czekają teraz na LT 2.0 czy jeśli przerobie konsole na LT 2.0 czy microsoft znowu nie wymyśli jakiegoś podstępnego dascha który również usunie przeróbke?? Dam konsole do przeróbki zapłace 200 zł a za jakis czas będę musiał zaktualizować konsole bo gra będzie tego wymagać i po aktualizacji okaże się że przerobka została cofnięta i co znowu mam przerabiać ?? Czy nie ma takiej opcji aby przerobka LT 2.0 czy też JTAG zostala cofnieta?

To samo pytanie tyczy się JTAGA, czy warto wybrać tą przeróbke?

Która opcja przeróbki jest najlepsza i przyszłościowa??

Posiadam Xboxa Liteon i miałem przeróbke iXtreme 1.6 i do ostatniej aktualizacji dascha nie miałem z nią żadnego problemu, teraz pytanie co dalej robić :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    starszy jtag daje sobie rade z XGD3 ludzie sobie graja bez przeszkód jest mnostwo opcji i bajerów ale koszta duze bo konsole z jtag kupisz tylko od kogoś lub z aukcji.nie sa za tanie mimo ze starsze , a lt będa co chwile nowe i niestety albo kupic sobie konsole jtag raczej starczy na długo lub nauczyć się samemu robić flasha napedu przy fat nie jest to trudne. swoja konsołke musisz od nowa przerobić na lt1,91 lub czekac na lt 2.0 które kiedyś wyjdzie.i jest opcja b czekać na jtaga na wszystkie konsole i najnowszy dash co tez kiedyś wyjdzie

4. DreamDay

DreamDay Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no tak tylko że wychodzą teraz nowe gry i LT 1.9 mogę sobie schować w buty :) bo wszystko pod JTAG

Dead Island
    Driver SF

itp itd

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  6. kosa931993

kosa931993 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jest Dead Island w wersji Complex czyli gotowa do nagrania na płytę, pójdzie na LT 1.9 . Tutaj macie link do tej gry oczywiście trzeba sie zarejestrować,jest to moim zdaniem najlepsza stronka do pobierania gier na XBOXa PS3 I PC . [Wymoderowano]

7. 87gelu87

87gelu87 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  8. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0