1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 2.0 lub 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rames, Marzec 13, 2013.

1. rames

rames Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jakiś czas temu tym sposobem http://xboxforum.pl/artykuly-31/tut...l-edycja-3-a-120365/index335.html#post1192192 nagrałem sobię Devil May Cry (najnowszą) grę nagrałem na dysk i odpalałem ją z użyciem tricku MP3.
    Nie miałem żadnych zastrzeżeń grę przeszedłem bez żadnych błędów czy innych komplikacji.Natomiast wczoraj nagrałem sobię grę Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 znowu
    tym samym sposobem jednak tej gry nie mogę zainstalować na dysk twardy (wyskakuje komunikat o zarysowanej płytce przy 47%). Bez zainstalowania gry nie jestem w stanie wejść
    w tryb przygody gry.Mógłby mi ktoś stwierdzić , czy mam LT 3.0 czy LT 2.0 i co źlę robię ?
    Z góry dziękuję

P.S gry nagrywałem zwykła nagrywarką Samsung Writemaster

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Masz lt3.0 a nie działa bo nagrałeś zwykłą nagrywarką

4. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    źle wypalona płyta pewnie

5. rames

rames Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tylko zastanawia mnie fakt dlaczego Devil May Cry mi działa obie gry są przecież XDG3 :/

płyta została wypalona w ten sam sposób jak DMC

Poleć forum