1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 2.0 na 3.0 / Asrock p67 pro3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez piotrek112, Czerwiec 1, 2012.

1. piotrek112

piotrek112 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zgodnie z podpowiedziami jakie uzyskałem od użytkowników forum chciałem zrobić coś takiego: wgranie OFW --> DashBoard 14719 --> LT 3.0. Obecnie posiadam lt 2.0, dash 13604, klucz do napędu.

Niestety już na samym początku napotkałem na problem. Bios wykrywa napęd xboxa, niestety ani windows ani jungle go nie widzą. Czy może być to związane z kontrolerem jaki posiadam na płycie głównej, czy coś muszę przestawić o czym nie wiem? W biosie mam włączone IDE, wyłączone podpisywanie sterowników.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Spróbuj zrobić w DosFlash`u powinno działać.

4. piotrek112

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy mógłbyś mi podpowiedzieć jak korzystać z tego dosflasha? Nigdy tego nie odpalałem i jest odrobinę bardziej "surowy" niż jungle : ) Znacie może jakiś dobry tutorial?

Po włączeniu przeskakuje na różne porty ale nic nie wyskakuje.

5. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  6. piotrek112

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gdzie mogę znaleźć pod którym portem podpięty jest napęd xbox'a? W jungle tego nie sprawdzę ponieważ jest on niewidoczny.

7. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    w JF I/O port zmieniasz w DVDkey 32 ? ewentualnie inny port sata, odłącz inne napędy

8. adam34689

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Podłącz jakiś napęd od PC pod ten port i sprawdź jego nazwę w JF.

9. piotrek112

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra poszło : ) Męczyłem, męczyłem aż wymęczyłem. Poszło przez JF, wgrałem 3.0 i najnowszego dasha. Podpiąłem się pod xboxlive i wszystko działa.

Nie wiem tylko czy nie popełniłem błędu próbując wrzucić forze 4, która działała pod lt 2.0, na początku ucieszyłem się, że może nie będę musiał nagrywać od nowa bo niby ją wczytał i pokazał logo, ale później wyskoczyło "płyta nie jest obsługiwana" i teraz się zastanawiam czy mi nie oflagowało konsoli. Płytę włożyłem nie będąc podłączonym do netu, podpiąłem później pod live i nic się nie stało, no ale sam już nie wiem. Płyta była nagrana ihasem.

10. adam34689

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wszystkie gry XGD3 i XGD2_AP2.5 musisz nagrać od nowa. Bana nie powinieneś dostać w najbliższym czasie.

11. piotrek112

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, dzięki za szybką odpowiedź.

Wczytywanie...

Poleć forum