1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 2.0 na LT 3.0 pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Macaster, Listopad 2, 2013.

1. Macaster

Macaster Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie
    Potrzebuję Waszej pomocy!

MAm Xboxa Slima z Lite On'em - flashowałem go u specjalisty na LT 2.0

Ostatnio zrobiłem "niechcący" aktualizację online i żadne gry nie chodzą...

Chciałem wgrać samodzielnie LT 3.0 wg poradnika http://xboxforum.pl/artykuly-206/tu...pszy-artykul-edycja-2-a-98709/?dofbredirect=1

Jednak po przeczytaniu: " Klikamy LiteOn Erase (jeśli nie mamy klucza napędu to po tym kroku możemy bezpowrotnie utracić możliwość korzystania z konsoli)" boje się że będzie po konsoli.
    Teoretycznie mam klucze - otrzymałem je od gościa który przerabiał.
    Pytanie: Czy klucz który mi dał będzie działał - czy przed przeróbką i po przeróbce ten klucz będzie taki sam.

W tutorialu na screenie w JungleFlasherze po wczytaniu klucza powinno pokazać rodzaj softu np "iXtreme 2.0" - u mnie po wczytaniu pokazuje "slimkey extract".

A jeżeli zakładam że ten klucz jest prawidłowy to jaki wybrać firmware z LT 3.0?
    W poradniku jest napisane: -Ładujesz swój klucz
    -Ładujesz fw LT+ 1.91 który znajdziesz w 'Latest_iXtreme_and_Stock_Firmware_Pack' -> 'Firmware' -> LTPlus-025v191.bin
    Jednak tam takiego pliku nie ma.
    Który plik dobrać do mojego napędu?

Mój napęd po wczytaniu klucza to:
    Vendor: Liteon
    Model: DG 16d4s
    Rev: 0225
    Firmware type: Slimkey Extract

Czy ktoś wie jak to dalej przejść?
    Dzięki z góry za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. DaJkamieniA

DaJkamieniA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    Ja bym ci radził pójść gdzieś do jakiegoś gościa który się tym zajmuję bo jeśli nie umiesz i się boisz to lepiej się do tego nie zabieraj. Koszt takiej przeróbki to chyba około 50zł, ale jest wykonane porządnie i działa. Co do cd-key to ten klucz co dostałeś od gościa który ci przerabiał to będzie dobry.
    Ja ci radze pójść z tym tam gdzie trzeba. Ja bym tak zrobił.

4. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Klucz się nie zmienia, zawsze jest taki sam.
    Ty teraz nie wgrywasz pliku z lt1.91 tylko z lt3.0

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 4

Wczytywanie...

Poleć forum