1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lt 2.0 na Lt3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jedrek1977, Luty 10, 2013.

1. jedrek1977

jedrek1977 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, wiem że pytanie wydać się może prozaiczne, więc temat zakładam w dziale dla świeżaków. Problem polega na tym że mam kilka gier pod LT2.0 a konsola przerobiona jest pod LT3.0, jak przerobić obraz aby działał pod LT3.0? dodam że nie znalazłem konkretnej odpowiedzi i proszę Was o pomoc.
    Dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    nagrać xgd3 od nowa. i przed nagraniem skanować abgx360 na ustawieniu autofix level 3

4. jedrek1977

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok dzięki ale jestem całkowitym świeżakiem i nie wiem co znaczy "nagrać xgd3 od nowa" help :p

5. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    nagrac od nowa tz przepuscic iso przez abgx z ustawieniami pod lt 3.0 zrobi ci plik dvd nowy potem wypalic na nowej plycie imageburnem

6. jedrek1977

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok wsio jasne THX

Poleć forum