1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lt 2.0 nie czyta wszystkich płyt

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wojtasxxxx, Październik 22, 2014.

1. wojtasxxxx

wojtasxxxx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Mam problem z niektórymi płytami. Nagrałem pod lt 2.0 Fifę 15 i mojego kumpla chodzi normalnie, u mnie zainstalowała sie normalnie ale nie mogę jej uruchomić wyskakuje dysk nieobsługiwany. inne gry na lt chodzą normalnie crisis, mma. widać ikonę gry, lecz nie mogę jej uruchom. Proszę o pomoc .

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    A on ma lt 2 czy 3

4. wojtasxxxx

wojtasxxxx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    On też ma LT 2.0 :-? Na początku pomyślałem że źle nagrywam płyty. Ale wychodzi na to że płyty ok .

Wczytywanie...

Poleć forum