1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 2.0 nie działają gry z ap2.5

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dajmiryjka, Styczeń 27, 2012.

1. dajmiryjka

dajmiryjka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Proszę o pomoc! Moja konsola ma lt 2.0 i dash 13604. Mam właściwie dwa problemy.

1. Kiedy po zmianie flasha na 2.0 chciałem odpalić stare mw2 wyskoczył mi komunikat "disc unsupported", pokopałem w necie i przeczytałem, że muszę nagrać jeszcze raz, przepuszczając wcześniej przez starszy abgx 1.0.5. Zrobiłem tak i dalej nie działa. Robiłem również wg tego poradnika: http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/patchowanie-krok-po-kroku-gry-ap-2-5-na-ixtreme-lite-touch-2-0-i-dash-13604-np-halo-reach-118268.html i po włożeniu płyty wyskoczył błąd "przeczyść ściereczką"... Gry w ogóle nie da się uruchomić. Co robię nie tak?

2. Pierwszą grę xgd3, jaką nagrałem zaraz po sflashowaniu na 2.0 było Saints Row 3 (z opcją truncate), działa bez problemu (nagrana na dysk). Kiedy chciałem wypalić mw3, na początku wyskoczył jakiś błąd (sorry nie mam loga), płyta do kosza, za drugim razem poszło, ale gra nie uruchamiała się na xboxie (unsupported disc). Gry od zawsze nagrywam laptopową nagrywarką LG i imgburnem i nigdy nie miałem z nimi problemu. Podobnie jest z battelfield3, płyta niby wypala się bez błędów a w x-ie wyskakuje, przeczyść ściereczką albo unsupported. W akcie desperacji pożyczyłem od kolegi lepszą nagrywarkę (jakiś Pioneer) i spróbowałem nagrać jeszcze raz mw3 z opcją truncate i dalej to samo...

Szkoda mi marnować więcej verbatimów (poszło z 7)...

Powiedzcie mi czy robię coś źle w kwestii gier z ap2.5/xgd3? Zastanawiam się czy nie przerzucić się na lt 3.0 i kupić ihasa (gram tylko offline, więc stwierdziłem, że mogę jeszcze z tym poczekać...)?

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Podłączałeś kiedykolwiek konsolę do internetu (Live)? Napisałeś, że nie grasz online, ale nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie.

4. dajmiryjka

dajmiryjka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam zbanowaną konsolę (od 2 lat jakoś), więc nie mam dostępu do xbl. Kabel od netu mam podłączony (w sumie nie wiem po co :cool:), ale nie pamiętam kiedy próbowałem się logować do live'a (jakoś w wakacje chyba, ale oczywiście się nie dało).

Wczytywanie...

Poleć forum