LT 2.0 problem z grami. Pomocy

Daniel.

Użytkownik
Użytkownik
--------------------------------------------------------------------------------

wczoraj dałem do przerobienia pierwszy raz konsole Slim na LT 2.0 nagrałem 3 gry w ten sam sposób i w tym tylko jedna mi działa jest to "sports season two" na kinecta a dwie które mi nie działają to "saint row the third" i "assassin's creed revelations" wyskakuje mi na konsoli ze " Płyta jest nie obsługiwana i żeby uzyska pomoc mam wejść na stronę xbox." Grę "saint row the thired" nagrałem dwa razy, raz z "LayerBreak=1913760" i "LayerBreak=2133520" dash mojej konsoli to 2.0.13604.0. co mogę zrobić w tym przypadku ? Proszę o pomoc :mad:
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Podaj na jakiej płycie i nagrywarke :) Ja nagrywam z zaznaczonym Calculate Optimal czy jakoś i bez problemów nie wstukuje tam żadnych Layerbreaków ;p i nagrywa bez problemów :) Może spróbuj tak
 

Mata10

Użytkownik
Użytkownik
jak od niedzieli do niewiadomo kiedy podłączyłeś x360 do live to musisz czekać na LT+ 3.0 wejdź na stronke elektroniczny czarodziej tam mają pomoc
 

Daniel.

Użytkownik
Użytkownik
Verbatim. Znaczy sie bo gdy gry ściągnąłem z torrentow to nie miałem pliku .dvd i musialem go stworzyć i podczas tworzenia trzeba wpisać w notatniku LayerBreak i tam raz zrobiłem 1913760 a raz 2133520.
 

Daniel.

Użytkownik
Użytkownik
no tak ale do live wszedlem jeszcze przed przerobieniem konsoli.
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
1913760 - XGD2
2133520 - XGD3
Być może jak mówi kolega.
Podłączałeś konsole do neta po 16 lis. ? Jeśli tak to ściągnęło Ci plik dae.bin tablice z ap25 i narazie wtedy nie pograsz w gierki z ap25/XGD3 i musisz czekać na LT+3.0, chociaż już niby jest jakiś sposób, na forum jest jak poszukasz :) Jeżeli jej nie podłączałeś to powinno śmigać

EDIT: Przed czy po to już chyba nie ma znaczenia, ściągneło i musisz czekać na nową aktualizacje :)
 

Daniel.

Użytkownik
Użytkownik
konsole miałem podłączoną cały czas lis do 20 lis. Czyli dopiero co wyszła przeróbka 2.0 na której nie da rady grać w nowsze gry gdy się ma ten plik dae.bin i ma wyjść 3.0 czyli tylko straciłem 140zł bo i tak wyjdzie 3.0. a kiedy tak mniej więcej wyjść 3.0 ?
 

Daniel.

Użytkownik
Użytkownik
A gdybym teraz na 2.0 podłączył się do live i odpalił grę „saint row the third” to dostał bym od razu Bana i czy gra wtedy by mi jakoś zadziałała? Bo mi nie chodzi o live bo nie jest mi potrzebne
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Jak miałeś podłączoną do neta do do 20 to napewno masz tą aktualizacje od MS... Musisz spróbować sposobem który dał kolega !darmon :)
Narazie chyba nie wiadomo kiedy wyjdzie LT+3.0 są tylko informacje że jest już w drodze, Za przeróbke pierwszy raz płaciłeś 140 zł. Za aktualizacje płaci się już 30-50zł już jeżeli się chce to idzie samemu w domowych warunkach :)
 

Daniel.

Użytkownik
Użytkownik
własnie robie przez ten poradnik, zobaczymy co z tego wyjdzie
 

Daniel.

Użytkownik
Użytkownik
a czy gry Fifa 12 i PES 12 beda mi normalnie działac czy lepiej zebym nie nagrywal wgl ?
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Fifa 12 nie ma zabezpieczeń XGD3 więc powinna chodzić. Co do PES`a to nie wiem czy ma...
 

Daniel.

Użytkownik
Użytkownik
a z konsoli nie da rady jakos skasowac tego pliku od MS przez ktory nie moge grac w nowe gry na przerobce ?
 

Falandir

Użytkownik
Użytkownik
nie wiesz o co pytasz. nie ma czegoś takiego. masz przeróbkę i zadziałają Ci takie gry które ona obsługuje.
 

Daniel.

Użytkownik
Użytkownik
no to czemu moja przerobka nie obsługuje nowych gier skoro mam 2.0? a gdy wyjdzie nowy dash to moze on cos pomoze ?
 

Falandir

Użytkownik
Użytkownik
na lt 2.0 powinny ci wchodzić . pewnie problem leży w złym wypalaniu.
 

mietek52

Użytkownik
Użytkownik
Wypal cdclone,to powinno pomoc

Wysłano z HTC wildfire za pomocą tapatalk
 

Daniel.

Użytkownik
Użytkownik
wypalam poprawnie programem ImgBurn 2.5.6.0 wybieram Write images file to disc i potem plik .dvd z predkoscia 2,4x i nagrywa
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Falandir on ma tą "cichą aktualizacje" od MS i dlatego..
 

Daniel.

Użytkownik
Użytkownik
a w tym przypadku pomoze tylko przerobka na 3.0 ? bo jak wyjdzie aktualizacja dash od Ms to ona nic nie pomoze prawda ?
 

Do góry Bottom