1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 2.0 Problem z nagraniem płyty

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez J3D3N, Listopad 8, 2015.

1. J3D3N

J3D3N Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam otóż mam pytanie czy zwykłą nagrywarką mogę nagrać gry na x360? Ogl, czytając poradniki rb wszystko dobrze dokładnie do momentu gdzie mam ten cały "ihas" czy mogę jakoś swoją nagrywarkę nie wiem zmienić? Czy trzeba kupić tego ihas czy coś takiego? Omijając ten punkt płyty w imgburn leciały do 52 lub 50% i dalej nic :/ straciłem parę płyt i nie wiem co dalej. Płyt jakich używałem to esperanza DVD + R DL 8.5GB a wiem że Verbatim jest lepszy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamilos ms

kamilos ms Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraśnik
    Spróbuj zaktualizować stery swojej nagrywarki na sam początek,jeśli nie pomoże kupno ihasa będzie najlepsza opcją.Odnośnie płyt zmień te esperanzy chociażby na Platinum.

4. J3D3N

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli, nagrywarką standardową można nagrywać gry na konsolkę ? :p Jak patrzyłem na ceny IHasa to ceny mnie przeraziły . Będę starał się same Verbatim'y kupować

5. Fiutex

Fiutex Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak jak pan wyżej mówi musisz zaktualizować sterowniki nagrywarki swojej w kompie

6. kamilos ms

kamilos ms Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraśnik
    Tak można ale to loteria nagra się albo i nie.W przypadku ihasa każda gra nagrywa się w 100 %

7. J3D3N

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A dobrze, a wiadomo może od jakiej gry zależy % prawidłowego nagrania czy po prostu na żywioł to jest ? : P I przy próbie nagrywania pominąłem krok z MediaCodeSpeedEdit oraz Flash_Utility ponieważ tam nie działało chyba dlatego że nie posiadam tej nagrywarki. Czy pomijając ten krok jest szansa na powodzenia nagranej płyty?

Wczytywanie...

Poleć forum