1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 2.0 - problem z xgd3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ujkoprzemek, Październik 31, 2012.

1. ujkoprzemek

ujkoprzemek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam pewien problem:
    - mam lt 2.0, nagrałem transformers foc - zrobiłem aktualizacje, otworzyłem z TU na penie i działało, następnie grałem jeszcze w fife 13 i pesa 13.
    - podłączyłem konsole do neta i nagle znowu zaczęły wyskakiwać mi komunikaty "Płyta nie jest obsługiwana" - pewnie wgrała mi się cicha aktualizacja
    - chciałem ponownie zrobić ten sam myk co wtedy czyli włożyłem transformers do napędu z penem podłączonym ale tym razem nic, nadal wyskakuje komunikat o tym, że płyta jest nieobsługiwana. Gry ze starszym zabezpieczeniem jak Fifa 12 działają elegancko także przeróbki nie usunęło.

Nie wiem co zrobić, żeby gry z xgd3 zaczęły działać, próbowałem już wszystkiego
    - czyściłem pamięć podręczną
    - próbowałem otworzyć z odłączonym dyskiem
    - odłączyłem konsolę od zasilania na jakiś czas(gdzieś wyczytałem, że komuś to pomogło - mi niestety nie)
    - nagrałem grę na nową płytę - i tak nadal nic

Chciałem to tak zostawić i zrobić sobie RGH ale mam dash 2.0.15574.0 więc póki co muszę znaleźć inny sposób. Proszę o pomoc bo już na prawdę nie wiem co robić...

Wczytywanie...

Poleć forum