1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 2.0 - pytanie o bezpieczenstwo

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Wuuuf, Marzec 29, 2013.

1. Wuuuf

Wuuuf Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    Witam, jestem nieco zaniepokojony. Moj naped w xboxie Hitachi 47 jest pod LT 2.0. Jak bede nagrywal plytki na ihasie 124 bedzie wieksza mozliwosc bana niz na lt 3.0? Pytam bo zalezy mi na graniu live.

2. Lotnik421 Xbox One

3. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    LT 2.0 w hitachi 47 jest tak samo "bezpieczne" jak 3.0 w innych napędach bo Twój hitachi nie potrzebuje 3.0.
    Już Ci pokazałem przecież w innym temacie.. podobne pytania pisz w tematach ogólnych albo po prostu poszukaj dobrze.. uwierz mi że znajdziesz :)

Wczytywanie...

Poleć forum