1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 2.0 Samsung problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 3legan, Październik 16, 2011.

1. 3legan

3legan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przejrzałem wszystkie podobne tematy w tej kwestii lecz nie znalazłem jednej sensownej odpowiedzi. Problem polega na tym, że po wgraniu LT 2.0 nie odpalają mi gry z nowym zabezpieczeniem XGD3 (np. GOW3). Gdy włoże płytke do konsoli, xbox mi ją czyta, moge nawet zainstalowac gre na dysku, lecz przy próbie odpalenia wywala błąd, że mam wyczyścić płyte ścierką. Ten sam komunikat wyświetla się przy próbie odpalenia gier z ap 2.5 (np. AC: B). Nie mam żadnych czerwonych diod itp. Napęd mam taki jak w temacie czyli samsung, gdzieś wyczytałem, że te napędy nie radzą się z zabezpieczeniem ap 2.5, zaś z drugiej strony niektórym użytkownikom samsungów działają gearsy3.
    Gdyby ktoś mógł by mi sensownie odpowiedzieć co mam teraz zrobić, czy mam wymienić napęd, czy da sie to jakoś obejść?? Byłbym bardzo wdzięczny.
    Z góry dzięki pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. albinos

albinos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    może wgrane źle lt? moze płyty niskiej jakości? może obraz zły?

4. 3legan

3legan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    lt jest wgrane prawidłowo, płytki verbatim, obraz także dobry oraz dobrze wypaliłem płytke. Tak jak wcześniej pisałem gre widzi, da sie ją zainstalować na dysk, taki sam problem mam z grami z zabezpieczeniem ap 2.5

5. robgnia

robgnia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Na samsungu z lt 2.0 nie ma możliwości odpalenia najnowszych gier xgd3 jedyna możliwość to zmiana napędu na taki jaki miałeś wcześniej w konsoli

Może niedługo wyjdzie jakaś poprawka do samsunga.

Pozdrawiam

6. mario1500

mario1500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    na samsunga c4eva szykuje LT+2.01 chwilowo w testach więc wstrzymaj się jeszcze trochę

7. vazon

vazon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Witam,

Mam podobny problem, tylko ja nie mogę zainstalować gier na dysk (forza4, gow3) pojawia się komunikat o brudnej płycie (Fifa 12 zainstalowana bez problemu), natomiast gry z płyty normalnie odpalają i da się grać. Samsungi nie obsługują AP 2.5 gry AC:B, Fable III normalnie działają. Musimy czekać na LT 2.01

8. 3legan

3legan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  9. ciolas2

ciolas2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wie juz ktoś kiedy mozna się spodziewać tego Lt 2.01? na pewno spoofowane samsungi będą odpalać xgd3 bez problemu?

10. 3legan

3legan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    c4eva Speaks! | automated irc logs, updated instantly whenever and wherever c4eva speaks na tej stronce pisze, że pracują nad tym. Czy będą odpalać spoofowane samsungi to zobaczymy gdy owy lt wyjdzie (o ile wyjdzie), trzeba czekać

Wczytywanie...

Poleć forum