1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lt 2.0 xbl

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KuBoNs, Marzec 22, 2012.

1. KuBoNs

KuBoNs Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, orientuje się ktoś może czy jak wcześniej miałem iXtreme 1.61 i spróbowałem zagrać na niej w Assassin's Creed Brotherhood (offline) co chyba kończyło się oflagowaniem konsoli (według postów na forum) to czy po zmienieniu na LT 2.0 i podłączeniu się do xbl dostane bana ? ile jest % szans że czeka mnie ban konsoli i w jakim okresie czasu ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mRb

mRb Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    jak już masz przerabiać to na LT 3.0. A jeżeli chodzi o flagę to 1/2 tego forum ma flagę i gra przez neta... Także tym się nie przejmuj jak dostaniesz bana to trudno :D

EDIT Nikt Ci nie powiem jak długo pograsz wszystko to jest loteria, ale już od dawna nie było fali banów także przerabiaj śmiało i ciesz się xbl

4. lakiluk2424

lakiluk2424 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak wyżej najlepiej mieć LT 3.0. Wtedy ban jest znikomy, ale zdarza się. LT 2.0 jest lipny pod xbox live (ban natychmiastowy, szybki). Okres bana - na zawsze.

Pozdrawiam lakiluk2424.

Poleć forum