1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 2.0 + XDG3 = Wyczyść płytę.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez maxdila, Październik 19, 2011.

1. maxdila

maxdila Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Niedawno kupiłem używaną x360 z LT 1.90, gierki śmigają, nagrywane imgburn.
    Wczoraj zaniosłem do przeróbki na LT 2.0 ze względu na obecność w zasobach kopi oryginałów gier w XGD3.

I jest problem, gry (XDG3) nie chodzą, wyskakuje komunikat żeby wyczyścić płytę albo reset konsoli.
    Gry w XDG3 nagrywam wg. wszechobecnych poradników na najnowszej wersji imgburna, płyty tylko verabtim a prędkość 2,4x.

Co mam nie tak... może mi gościu zrobił jakiegoś wałka i mam dalej starego LT ?

Firmware 13.604, konsola premium z 19-09-2008r.

Można jakoś szybko i łato sprawdzić jaki się ma LT zainstalowane ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Może po prostu twoja nagrywarka ma problemy z nagrywaniem lub zle nagrywasz, bo jakby nie było LT 2.0 to by nie pisalo Wyczysc plytke... tylko podczas wlaczenia gry bylby czarny obraz.

4. maxdila

maxdila Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tej nagrywarki bez problemu działają w XDG2, nie słyszałem żeby do XDG3 trzeba nową nagrywarkę kupować.... a może trzeba ?

W XDG3 pokazuje mi się w menu zdjęcie gry ale po uruchomieniu czarny ekran i info o czyszczeniu płyty.

Dodam że pierwszą grę którą mu zapodałem był Driver i od razu się prosił o update i sam go zrobił ale to nie zmieniło wersji firmware bo spradzałem, dopiero później jak czwarta gra wywalała mi ten sam komunikat zrobiłem update firmware z pendrive 13.599 na 13.604.

5. ExDeaTh

ExDeaTh Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice-Ligota
    Nie podałeś jaki napęd widnieje w Twojej konsoli, bo jeżeli Samsung to nic dziwnego, że Ci nie działa no bo raz że Samsung nie obsługuje zabezpieczeń AP25, dwa Microsoft w swoim Dashboard'zie poprawił lukę dot. zabezpieczeń AP25 ( stąd gry typu Fable 3, NFS, Assassins Creed : Brotherhood nie działają, trzeba je patchować ) a co do zabezpieczeń XGD3 to samsung na firmware LT2.0 nie radzi sobie z tymi grami zbyt dobrze i właśnie wyskakuje informacja o zanieczyszczonym nośniku danych.

Ale opis który prezentuje u góry jak widzisz dot. Samsunga.... jeśli masz napęd typu Liteon to nie powinieneś mieć problemów z odczytaniem najnowszych tytułów.

6. maxdila

maxdila Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Błąd wyczyść płyte itp pojawia się tylko jak gra jest nagrana na słąbej płytce bądz nagrywarce. Nagraj jeszcze raz poprostu

8. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    pewnie zle nagrales :p

Wczytywanie...

Poleć forum