1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

lt 2.0 xgd3 gears

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mongoose, Październik 3, 2011.

1. mongoose

mongoose Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam, przerobiłem sobie własnie xboxa z 1.91 na 2.0 i nagrałem gear of war 3 i nie działą, pisze aby zeby włączyc gre i jak włączam to pojawia sie czarny ekran i po chwili mi daje interfejs z powrotem tak samo nie moge kliknac ''Y'' bo nic sie nie dzieje, inne gry bez xgd3 dzialaja, pomocy prosze

2. Lotnik421 Xbox One

3. pawel1902

pawel1902 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Świętochłowice
  4. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  5. mongoose

mongoose Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a czyli relase nie pomyślałbym, bo nagrac to nagrałem znalazłem właśnie wcześniej jak, dzieki wielkie

6. yellovv

yellovv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    mongoose Ja polecam ten sposób!! nie będę pisać 2 razy tego samego ale TU możecie przeczytać co i jak poszło :)
    Miałem te same objawy co Ty opisujesz wcześniej a w/w sposobem było bez najmniejszego problemu :D

Wczytywanie...

Poleć forum