Lt+ 2.0

maxrozrywka

Banned
Mnie najbardziej *********** to:

[2011-10-21 09:23PM UTC] #c4e <c4eva> ixtreme burner max firmwares/samsung LT 2.01/new jungleflasher released within 24 hours!

Czyli jednak LT 2.01 na samsunga będzie wcześniej niż LT+ 2.0 na hitachi. Ale dlaczego? Na hitachi tak trudno zrobić te Firmware?
 

nulus

Użytkownik
Użytkownik
Witajcie.

Czytałem, czytałem, i już się pobudziłem.

Jutro chcę oddać konsole do serwisu na wgranie nowego lt. Mam wcześniej wgrać najnowszego dasha żeby nie usunął przeróbki ?

dodam, że granie na necie mnie nie interesuje ;)
 

ZeNiu

Użytkownik
Użytkownik
Witajcie.

Czytałem, czytałem, i już się pobudziłem.

Jutro chcę oddać konsole do serwisu na wgranie nowego lt. Mam wcześniej wgrać najnowszego dasha żeby nie usunął przeróbki ?

dodam, że granie na necie mnie nie interesuje ;)
Witam możesz spokojnie zaktualizować dasha jak przerobisz na LT+2.0.
W moim przypadku właśnie tak wyglądało że nie dość że przed wgraniem LT+2.0 nie mogłem zrobić update dasha bo cały czas miałem jakieś błędy to po upgradzie do LT+2.0 update dasha przebiegł bez najmniejszego problemu i co najważniejsze przeróbka napędu została na swoim miejscu i nigdzie nie wyparowała :)
 

claudii

Użytkownik
Użytkownik
który plik jest do napędu lite-on DG16D2S, FW 74850C?
coś się pozmieniały te nazwy.
 

kramcio32

Świeżak
Świeżak
mam problemik, po aktualizacji firmware w xbox do 13604 wgrałem LT+2.0. Przed wgraniem LT+2.0 chodziły tylko orginały po flashu do LT+2.0 chodzą też kopie ale Battlefield 3 nie idzie-płytki sprawdzone u kolegi-chodzą. Gdzie jest problem???
 

pingu88

Świeżak
Świeżak
Problem z niektorymi grami na lt+ 2.0

Nie wiem czy w dobrym miejscu to pisze. Jest to moj pierwszy post.

Mam lt 2.0 na napedzie liteon w konsoli phat. od przerobki minal ponad miesiac. na poczatku moglem grac spokojnie we wszystkie gierki i nie bylo zadnych problemow, ale od jakis 3 dni pojawia sie blad kiedy odpalam gre. slysze ze naped piluje gierke a potem wywala blad, ze plyta nie jest uszkodzona plyta i zebym sprawdzil czy mam oficjalna wersje plyty. dzieje sie to na razie przy forza 4, battlefield 3, cod mw 3, nfs the run. przy czym forza sie wlacza i po wyscigu dopiero pojawia sie ten blad, a w fifa 12 moge grac bez zadnego problemu (nie wywala bledu nawet gdy gram online). korzystam z xbox live. przy wczesniejszych przerobkach (lt 1.6) tez korzystalem i nic sie takiego nie dzialo.

czy ma ktos jeszcze ten problem?

czy ktos wie jak sobie z tym poradzic?
 

kiko

Użytkownik
Użytkownik
moze jest to zwiazane z cicha aktualizacja ?
 

pingu88

Świeżak
Świeżak
moze tak, ale czy jest jakis sposob, zeby odpalic te gry?
 

pingu88

Świeżak
Świeżak
nikt nie wie o co moze w tym chodzic?
 

mjq

Użytkownik
Użytkownik

pingu88

Świeżak
Świeżak
dzieki wielkie
 

Kondorro

Użytkownik
Użytkownik
Który plik z paczki jest oryginalnym softem do napędu lite on z konsoli fat?
 

steven_hyde

Świeżak
Świeżak
 

fabiang86

Świeżak
Świeżak
mam pytanie bo znalazlem w necie jak nagrywac gry tzn. w imgburn przelaczyc w opcjach WRITE na 1 stronie CALCULATE OPPTIMAL a na drugiej OVERBURN ale tylko 1 gra mi dziala, reszty konsola widzi jak puste plyty... pomocy
 

Do góry Bottom