1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lt 2.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Seba13, Październik 3, 2011.

1. Seba13

Seba13 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A więc tak pobrałem Dead Island i xbox prosił o aktualizacje dałem ok i był błąd kod statusu jak prawie każdy miał ^^
    I dałem do przeróbki x'a i miał dziś przyjść i gościu powiedział ze wgrałem oryginalny dash i ze musi czyścic dysk .
    I tu moje pytanie czy da się to ominąć i przy okazji czy jak wgra mi lt 1.93 to mogę to zrobić do 2.0 bez przerabiania znowu i teraz 3 pytanie ;D czy da się nagrać grę na dysk ? żeby odpalać bez płyty proszę o odp ^^:p

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    warn !

Poleć forum