1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lt 2.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Palmir, Październik 26, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Palmir

Palmir Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka, mam takie małe pytanko, posiadałem kiedyś przerobioną konsolę itd. itd., ostatnio zaniosłem ją, do jakiegoś ziomeczka co przerabia konsolę by mi wgrał LT2.0, po wykonaniu tego przy oddawaniu poinformował mnie, że żeby nagrywać gry trzeba posiadać jakiś specjalny czytnik LITEON jakiś tam, więc moje pytanie czy typek mnie ładował w ch... czy to prawda ? Bo w sumie próbowałem nagrać dzisiaj TYM sposobem clonecd ale skończyło się fiaskiem. Po minucie wyskoczyło mi "Zapis do HL-DT-ST DVDRAM GH20LS10 nie powiódł się!" Więc jak to jest moja płyta/obraz jest lipny czy może trzeba jednak mieć ten inny czytnik?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Na forum masz poradniki, jak nagrywać.

Status Tematu:
Zamknięty.