1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

lt+ 2.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rosolak100, Grudzień 15, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. rosolak100

rosolak100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    mam pytanie niedawno przerobiłem konsole mam LT+2.0 i starsze gry mi nie działają wyskakuje komunikat "płyta nie obsługiwana" Czy ktoś może podać mi jaka może być tego przyczyna????. Nie podłączałem konsoli nigdy do sieci więc to na pewno nie winna cichej aktualizacji!

2. Lotnik421 Xbox One

3. mario1500

mario1500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    instalowałeś nowego dasha? Gry wypalasz iHAS'em?

4. darmon

darmon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Po prostu lepiej kup nagrywarka IHAS , warto poczekać te kilka dni na LT 3.0.

5. rosolak100

rosolak100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    nie instalowałem nowego dasha. Może jestem tępy ale może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tą nagrywarką IHAS?

6. mario1500

mario1500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    nagrywarka iHAS pozwala na nagranie pełnego pliku iso (chodzi o gry z XDG3), nagrywanie "starymi" nagrywarkami pozwala zapisać tylko 97% obrazu iso na płycie.
    A wszystko wskazuje na to że przy nowym dash (a na pewno będzie on wymagany przy nowych drach) nie obędzie się bez takiej nagrywareczki.
    powiedz jeszcze jakie gry ci nie działają, bo jak te które posiadają AP25 to trzeba przepuścić przez abgx360 i wypalić ponownie (ale bym się z tym wstrzymał do momentu pojawienia się nowego abgx360)

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum