1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lt 2.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez aiwak, Kwiecień 10, 2012.

1. aiwak

aiwak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jest masa tych informacji na ten temat tutaj ale żadna w sposób prosty i treściwy nie rozwiązuje mojego problemu otóż:
    Posiadam lt 2.0. Niby do grania w gry pod lt 3.0 nie trzeba przerabiac do tej że przeróbki tylko odpowiednio zmienić topologię. Więc zmieniłem topologię nagrałem truncate i np. gra mass efect 3 zacina się w jednym momencie i stoi. Nie wiem czy przerabiać do 3.0 i jak wtedy nagrać grę odpowiednio....

2. Lotnik421 Xbox One

3. alladyn1204

alladyn1204 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak się zacina to może być wina lasera lub płyty. Ale możesz spróbować jak masz klucz.

Poleć forum