1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

lt 2.01 samsung najnowszy dash

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mati_cmg, Kwiecień 19, 2013.

1. mati_cmg

mati_cmg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam czy przy takim zestawieniu najnowsze gry będą mi działać. Pytam bo różne wersje słyszałem ale tutaj raczej ktoś kompetentny się znajdzie z tego co czytam.
    Posiadam kilka starych gier które były w zestawie i da się w nie grać starałem się wypalić nowe gry możliwe że coś źle wypaliłem chociaż postępowałem zgodnie z instrukcjami jednak pojawiał się mi napis który informował mnie o użyciu ściereczki i przeczyszczeniu płyty. Czy na takim sprzęcie pogram tylko w te stare gry ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Masz błąd że ściereczką bo nagrywasz zwykłą nagrywarką gry xgd3. Ewentualnie możesz zainstalować na dysk grę i uruchomić z trikiem z mp3 powinno być bez błędów

4. mati_cmg

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mało informacji podałem faktycznie ale tych akurat jestem pewny więc mogę powiedzieć że nie masz racji ... wina lasera to też nie jest skoro czyta najstarsze i najbardziej zjechane płyty gry kupiłem nagrane ihasem tez gdzie indziej działają ... na forum wyczytałem ze przy tym napędzie nie ma znaczenia czy nagrywane będzie pod lt.2.0 czy lt.3.0 czy to prawda mógł by mi ktoś jeszcze odpisać ...

Jeszcze jedno odnoścnie pliku mp3 poprostu podpinam pena z wgraną muzyczką odpalam go w odtwarzaczu multimedialnym i co dalej ?

5. mrowa110

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tak na twoim napędzie nie ma znaczeni czy lt2 czy lt3, będą działać wszystkie . Instalujesz grę uruchamiasz muzykę możesz ja wyciszyć żeby Ci podczas grania nie przeszkadzała i uruchamiasz grę po ok 30 sek powinien przestać działać napęd i będzie czytać grę z dysku . Powiedz mi jeszcze przy instalacji masz błąd ? Jeśli tak to zawsze w tym samym % ? I nie ma innej opcji kolego laser albo źle nagrane .

6. Asuna

Asuna Dziewczyna Dziewczyna XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    84
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wrocław
    gry xgd3 powinny być nagrywane na porządnej nagrywarce chociaż się zdarzają takie przypadki np temu wyżej gry xgd3 działają na zwykłej nagrywarce i ma falcona ;PP jak wyżej źle nagrana płyta lub laser faktycznie pada bo stare czy tam zjechane gry jak tam mówisz pewnie masz na dysku zainstalowane ;]

7. mati_cmg

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    więc dzięki za odpowiedzi czyli pewnie coś źle robię z tą mp3 ponieważ w większość gier gram z płyt nie z dysku...
    jutro się pobawię zainstaluję gre na dysk bo była ona na bank nagrywana ihas-em i wgrywa się w 100 procentach
    Mam też jedną grę nagraną na swojej nagrywarce i ta działa ale ją wyrzuca po pewnym czasie i zgrać na dysk jej własnie nie mogę ;) tylko że tu od razu się zorientowałem iż chodzi o po pierwsze słabej jakości płytę i moją nagrywarkę. Reszta jednak była już robiona zgodnie z zaleceniami czyli ihas plus verbatimy widocznie ten trick z mp3 robię źle skoro tak ;)

8. mrowa110

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No to jak grasz z płyt to się nie dziw że tak masz . Mi laser wytrzymał 1.5 roku ale porządnego grania z płyt . I te stare chodzą bo to xgd2 , te nowe to xgd3 trochę bardziej wymagające dobrej kondycji lasera

1 osoba to lubi.
  9. mati_cmg

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no ale skoro płytka się zgra w 100 procentach nagrana była ihasem to nie powinno być problemu z tym trickiem ?? To nie wiem ... straciłem nadzieję albo coś źle robię
    zgrywam gre na dysk włączam wkładam pendrive odpalam muzykę w odtwarzaczu multimedialnym wchodzę w gry i po pewnym czasie odpalam grę z dysku tak ?? Zmienie napęd chyba tak jak mówicie jaki polecacie ?

A co do twojej powyższej odpowiedzi to gram z godzinkę dziennie wieczorkiem do piwka więcej czasu nie mam i to jeszcze jak w tv nie ma meczów ciekawych ;) Ale faktycznie może zjechałem laser

Wczytywanie...

Poleć forum