1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lt 2.01

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez michalwodi, Grudzień 15, 2012.

1. michalwodi

michalwodi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    Witam. Mam ogromną proźbę. Jestem mało obeznany w tym temacie. Mam napęd samsunga z lt 2.01 (nowszego nie da rady wgrac). Nagrałem NFS most wanted, wcześniej chciałem odpalic oryginalnego batlefilda 3. Woła mi aktualizacje systemu, po czym przy końcu paska sie zacina i wyskakuje błąd. Prosze o pomoc, dziwne ze przy oryginalnej grze cos takiego sie dzieje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    nie masz najnowszego dash. wgraj ofw do napędu i przejdzie upragrade dasha. i wgraj po upragrade lt 2.01. jak nie masz sporfa innego napedu innego niż fabryczny napęd.

1 osoba to lubi.
  4. michalwodi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    czytałem, podkreslam nie znam sie na tym, ale cos wspominali o usunięciu przeróbki. w danych systemowych wyskakuje mi cos takiego: D:2.0.12416.0 K:2.0.12416.0 (BK:2.0.1888.0). Konsola była 4 miesiące temu na wgraniu lt 2.01 i panowie męczyli sie z tym 2tyg bo błędy im wyskakiwały.

5. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    amatorzy... jak można było wgrać LT2.01 na tego dasha. Powinni zrobić update do minimum D:2.0.13146.0
    Podaj datę produkcji swojej konsoli.

Do napędu o ile jest oryginalny trzeba wrzucić OFW inaczej aktualizacja nie przejdzie.

1 osoba to lubi.
  6. michalwodi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    MFR date: 2008.09.19. Nie wiem czy mam im to znów oddac zeby mi to zrobili, czy samemu sie z tym bawic. A co do napędu, to juz sam nie wiem czy mi go wymieniali czy nie. Ale raczej tak, bo połozyłem 350zł za przerobienie go. Ale było to za czasów jego nowości :fat:

7. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Wymienili ci napęd. Oryginalnie powinien być Liteon - aktualizacja się nie dokończy. Idź do nich i powinni coś poradzić.
    350 zł omfg...

1 osoba to lubi.
  8. michalwodi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    znalazłem jakis inny serwis w Toruniu. Ogłasza sie nawet tutaj na forum, wiec tam pojde i zobacze co uda sie zrobic. Dzięki wielkie za pomoc :fat:

Poleć forum