1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lt 3.0 a aktualizacje gier poprzez xbox live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez radi2321, Czerwiec 15, 2012.

1. radi2321

radi2321 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam
    Jestem nowy na forum i chciałbym się dowiedzieć od was kilku rzeczy.
    Posiadam Konsole Xbox 360 elite z wgranym lt 3.0, gry nagrywam ihasem z lt max
    Na razie dzięki poradnikowi użytkownika adam (za co bardzo dziękuje) nagrałem Forze Motosport 4 i mam w związku z tym pytanie.
    Odpaliłem dzisiaj live'a i wykupiłem tego golda za 1 zł chciałem pograć w tą Forze przez internet ale wyskoczył komunikat o pobraniu aktualizacji która waży 8 MB dlatego chciałem spytać czy takie aktualizacje gier są bezpieczne a jeśli nie to co robić.
    A w drugim pytaniu chciałem spytać jak sprawa wygląda z tymi aktualizacjami systemu to się bodajże nazywa dash, konsola niedawno przerobiona więc na razie nic nie muszę aktualizować ale chciałem spytać co się stanie gdy wyjdzie kolejna aktualizacja, czy xbox sam ją pobiera czy nie usunie ona przeróbki jeśli tak to jak się przed nią chronić.
    Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi ale proszę żebyście odpowiadali w miarę prostym językiem

2. Lotnik421 Xbox One

3. daniel79

daniel79 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aktualizacja gry nie usuwa przeróbki.
    Co do aktualizacji Dasha - niektóre usuwają, niektóre nie - na przykład nie wiem jak z tą co wyszła bodajże przedwczoraj, ale jeszcze poprzednia nie usuwała przeróbki.

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    bez obaw ta najnowsza aktualizacja nie rusza LT :)

5. MCDIRT

MCDIRT Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    czyli jak pobiore tą aktualizacje na lt 2,0 to nic sie nie stanie ?

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    na Lt 3.0 :)

Wczytywanie...

Poleć forum