1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 3.0 a FIFA

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Amek, Październik 4, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Amek

Amek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krynica Morska
    Witam.

Mam konsolkę (Slim) przerobioną LT 3.0 .
    Od jakichś trzech miesięcy pykam sobie po cichutku off-line (dla bezpieczenstwa).
    Ale wczoraj ściągnąłem FIFĘ 13 i stwierdziłem, że gra bez podłączenia do neta ogranicza się do meczu towarzyskiego, ewentualnie turnieju czy sezonu. Wiele opcji jest dostępnych dopiero po dodłączeniu do X-Live.
    Nie chcę grać w Multi (nie mam Golda) tylko chcę przykładowo mieć na bieżąco wyniki najlepszych lig świata podczas ładowania meczu, jakieś wyzwania, mecze tygodnia, aktualną formę zawodników etc.

Czy mogę podłączyć X-a do neta (powtarzam - nie będę grać w Multi) ?
    Czy to jest w pełni bezpieczne ?

Pozdrawiam. ;>

2. Lotnik421 Xbox One

3. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    tysiąc razy ten sam temat. Nie banują od kilku lat, ale może to się stać w każdej chwili

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum