1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 3.0 a gry arcade !

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Murded, Maj 26, 2013.

1. Murded

Murded Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wszystkich użytkowników tego forum ! Założyłem nowy temat,ponieważ mam bardzo ważne pytanie. Uzbierało mi się trochę Microsoft Pointsów dzięki achievementom z gier,lecz moja konsola jest przerobiona LT 3.0. Czy jeśli moją przerobioną konsolę podłączę do internetu ,kupię grę Arcade i odłączę od internetu (nie będę grał w żadną grę na Xbox Live) czy jest ryzyko,że dostanę bana ? Proszę o pomoc. Z góry dziękuję. (dodam jeszcze,że mam wgranego najnowszego softa)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    jesli masz 3.0 możesz byc cały czas podłączony, teraz ryzyko dostania bana jest naprawde małe, możesz ściągać bez obawy, tylko nie wiem co to za gra bo niektóre arcade wymagają podłączenia z siecią

1 osoba to lubi.
  4. Murded

Murded Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dziękuję. Ta gra to : Serious Sam 3

5. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    szczerze mówiąc to nie wiem czy ona wymaga podłączenia ale to jest chyba singleplayer, a po za tym jak mówie teraz ryzyko dostania bana jest bardzo małe, sam mam 3.0 i jestem cały czas podłączony, gram przez live i korzystam ze wszystkich normalnych opcji już długi czas

1 osoba to lubi.
  6. Murded

Murded Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wielkie dzięki. Z tego co czytam na xbox.com w grze jest opcja singleplayer jak i kooperacji dwóch graczy offline na jednej konsoli.

7. HICKS

HICKS XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie myl Gamerscore z Microsoft Points - to dwie różne rzeczy. Z gier nie da się nabić MSP.

Wczytywanie...

Poleć forum