1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 3.0 a starsze gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez koksik1985, Maj 11, 2012.

1. koksik1985

koksik1985 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mam zamiar przerobić konsolkę na lt3 0. Czy gry np. z lt1.9 i te wcześniejsze nie przerobione pod lt2.0 będą działać. Szukałem na forum ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi. Jeżeli nie to wystarczy je przepuścić przez abgx nowy? Konsole mam kilka lat ale przyznam że nigdy nie bawiłem się abgx jakoś wszystkie gry działały. Proszę o pomoc. Jeżeli abgx to jakie ustawienia

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Będą działały

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

1 osoba to lubi.
  4. koksik1985

koksik1985 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dzięki, to mogę przerabiać bo gry pod lt20, jakoś przeżyję, ale by mi było szkoda starszych, ale jak działają to ok, dzięki.

5. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Gry XGD2_AP2.5 trzeba będzie nagrać od nowa.

Wczytywanie...

Poleć forum