1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 3.0 a XGD2 i granie online

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez bynus, Marzec 22, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. bynus

bynus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam konsole z LT3.0 i chciałem zagrać sobie online doczytałem sie na forum ze jak nagram gre XGD3 LT3.0 z "topologią" na iHAS'u to jest duże prawdopodobieństwo ze nie dostane bana ale mam pytańko odnośnie gier XGD2 czy tam też trzeba dogrywać topologie czy coś innego trzeba robić zeby można było zagrać online ?? bo mam np TOP GUN HARD LOCK i ona chyba jest XGD2

Sorki jak napisałem temat nie w tym dziale co trzeba ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Gry XGD2 nie wymagają żadnej topologii, ani cudowania przy nagrywaniu. Przepuszczasz przez abgx, jak jest wszystko na zielono to nagrywasz. Dla świętego spokoju sprawdź tylko czy jest SSv2, jak nie ma to zaktualizuj obraz. Przed banem i tak nic Cię nie uratuje, jak będziesz miał dostać, to go dostaniesz :p

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Problem rozwiązany zamykam. Było już to parę razy na forum. Nawet chyba jest w Artykułach.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum