1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT+ 3.0 - BenQ VAD6038 - Arcade Phat - Krok po kroku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Slybooots, Styczeń 28, 2014.

1. Slybooots

Slybooots Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Wszystkich !

Chciałbym przerobić, przerobioną już konsolę na LT+ 3.0 Konsola wyprodukowana 2008/03/04. Kupiona zapewne 2008/2009 (nie pamiętam dokładnie) i wtedy też przerabiana w serwisie. Niestety nie wiem jaka to przeróbka. Wersja dashboard'u: 2.0.12416.0 Konsola nie zbanowana. W wersji Arcade ( Phat )
    Jest ktoś jest w stanie naprowadzić co powinienem zrobić "krok po kroku" aby finalnie uzyskać LT+ 3.0 i móc odpalać kopie zapasowe nowych tytułów: GTA V, PES 2014, FIFA 2014 Dodam, że większość tutoriali dotyczy napędów LiteOn, znalazłem też benQ ale z 2009 możliwe, że już nieaktualne. Siedzę już kolejny dzień nad tym tematem i na razie to rozkręciłem tylko konsolę.

EDIT
    Wiem, że powinienem zacząć od wyciągnięcia klucza programem:
    Dosflash lub JungleFlasher
    Pytanie w secie dodatkowym czy aktualizować dash'a ?
    Dodam, że ściągnąłem wersje: 16547 by update'tować z pendrive'a lecz na razie czekam.

Info orso6// Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
  4. Slybooots

Slybooots Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No dobrze mistrzowie update dash'a zrobiony. Teraz próbuję postępować wg. poradnika KLIK który notebene już przeczytałem wcześniej jednak 2009 jak już pisałem wcześnij nieco mnie odstraszył (rozumiem, że jest ponadczasowy i nic w tej materii się nie zmieniło)
    Jednak już punkt "2" cytuję:

(2.) Klikamy "Benq Un-Lock", aby odblokować napęd - w logu powinniśmy zobaczyć ["Sending Magic Keys to Drive on port"]. Funkcja "Benq Un-Lock" nie działa jeżeli mamy wgrany firmware iXtreme 1.5.

...nieco mnie zaniepokoił gdyż mowa w nim "Funkcja "Benq Un-Lock" nie działa jeżeli mamy wgrany firmware iXtreme 1.5" - problem w tym, że ja nie mam kompletnie pojęcia jaki mam firmware podejżewam, że stary gdyż jak już wspomniałem przerabiałem w 2008 może 2009 roku.
    Na marginesie zapytam te 4 pierwsze punkty to tzw. "wyciąganie klucza" ma się rozumieć ?

Dobra przeczytałem cały poradnik i 91 stron pod nim i powiem tyle, że nadal nie jestem pewien czy zrobię to bez problemu. Wszystko wyjdzie w praniu podejrzewam, że nie będzie tak trudno. Jednak z uwagi na porę przekładam to na jutro. Problem może być z hardware PC ( VIA v nForce ).

Wczytywanie...

Poleć forum