1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lt 3.0 czy napewno Ihas?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kukis, Styczeń 23, 2013.

1. Kukis

Kukis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Moje pytanie jest następujące,czy na pewno potrzebuje nagrywarkę ihas żeby nagrywać gry z xgd 3 (typu Far Cry 3,Skyrim itp...)
    Ponieważ chciałbym przerobić moją konsole na lt 3.0 a serwis który się tym zajmuje zapewnia mnie że nie muszę nagrywać ihas,wystarczy że nagram zwykłą a ihas tylko żeby pograć przez multi.
    Czy to prawda,czy nie ??
    Bo jeśli mam przerobić za 60 zł i kupić ihasa za ~100zł to wolę na rgh :wink-new:

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Lt 3.0 czy napewno Ihas?

Mozesz nagrywac zwykłą nagrywarką, ale wtedy takeij kopii nie zgrasz na dysk, nie zrobisz z niej obrazu, nie pograsz w gry z CIV, nie jestes bezpieczny do konca na live
    Jak nie grasz na live, przerob lepiej rgh

Wysyłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk 2

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    nie potrzeba już Ihasa ale wymagana jest nagrywarka Liteon.
    jest już burner max (nie wiem jak to się pisze i co to dokładniej jest, chyba oprogramowanie) które robi dokładną kopię tak samo jak Ihas.
    od siebie dodam że jednak lepsze RGH niż męczenie się z tymi zabezpieczeniami, nagrywanie płyt itd.
    chyba że chcesz grać po multi to co innego.
    w przeciwnym razie tylko RGH

5. Grzecho

Grzecho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Liteon z softem i masz nowe gry nagrane :p Ale lepiej zrób rgh :)

Wczytywanie...

Poleć forum