1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT+3.0 czy RGH/JTAG

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez saker2k8, Sierpień 19, 2012.

1. saker2k8

saker2k8 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moj pierwszy wątek poleciał od razu do śmietnika nie wiedzieć czemu więc zapytam w prost bo przeglądam allegro w poszukiwaniu XBOX'a 360 :

1) czy ma znaczenie czy bedzie to Slim czy starsza wersja ? czy tylko data produkcji sie liczy i Falcon na pokładzie ???
    2) jak w tytule polowac na LT+3.0 czy RGH/JTAG ??? (prosiłbym o wyjaśnienie tego RGH/JTAG jakie korzysci to daje wzgledem LT+3.0)
    3) ile kosztuje przróbka na w/w LT+3.0 / RGH/JTAG i czy mozna zrobic to samemu jezeli zdecydowałbym sie na kupno nowej konsoli
    4) jaki napęd jest najlepszy bo podobno LiteON ?

Z góry dzięki o ile nie polece znowu do kosza :emmersed:

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    1 Nie ma to znaczenia, co do LT to Slimy produkowane do sierpnia 2011 są przerabialne
    2 Jak chcesz grać na XBL to bierz konsolę z LT 3.0 a jak nie masz zamiaru grać online na XBL to RGH. Przy RGH/JTAG gry wgrywasz bezpośrednio na HDD nie jak przy LT 3.o gdzie musisz nagrywać gry na płyty
    3 Ceny masz na allegro, tańsze jest LT :)

4. Jokozzz

Jokozzz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wadowice
    LT3 Slim i cieszysz sie graniem live + nagrywarka ihas :)

5. saker2k8

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    spokojnie panowie bo tak slangu jeszcze nie podłapałem :p

czyli mówicie zeby szukać Falcona niezaleznie czy to Slim czy Arcade, Elite z LT3.0 ??? ale przeciez i tak banuja przróbki a w sieci rzadko kiedy gram bo od grania w sieci bede mial lapka albo PC...

a i jeszcze odnosnie RGH/JTAG przeciez i tak sciągnięte gry musialbym kopiowac z HDD LAPKA/PC'ta na HDD XBOX'a tak ? da sie podłączyc HDD Xbox'a pod PC ?

6. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Jasper kolego, nie falcon bo z falconami to loteria.
    Za lt 3.0 nie było banów od 09-10.
    Mając rgh/jtag możesz do xsa podłączyć obojętnie jaki dysk.

7. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
  8. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jeszcze nie widziałem slima z płytą falcon :D Mylisz pojęcia wersji płyt głównych z ogólną nazwą konsol.
    Falcon występował w starszej wersji FAT przez jaserem. Nie banują już od ~2 lat za przeróbkę. Gry na RGH kopiujesz (po przygotowaniu ich wcześniej na PC) na pena albo przez FTP, dysku od X nie podłącza się do PC...
    Jak przygotować grę znajdziesz w dziale RGH/JTAG.

9. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Więc tak. Jeśli kupujesz wersję fat to tylko jasper lub ewentualnie Falcon. Zaraz zaczną jechać że Falcon to go**o itd ale ja mam go 4 lata i działa ;-) jeżeli slim to obojętne jaki byleby przed 08.2011
    Przeróbka lt kosztuje ok 50zl i 100+ dla slima. W przypadku fata łatwo jest przerobić samemu ale slim jest dość skomplikowany. Rgh kosztuje 200zl ale Masz spokój. Gry Wgrywasz bezpośrednio na dysk itd. Ale rgh = ban na live więc się dobrze zastanow. Co do banowania to jeżeli masz lt3 to na dzień dzisiejszy szansę na ban są bliskie 0. Jeżeli jesteś w 100% pewien ze nie będziesz korzystał z live kup konsole z rgh. Ale zastanów się dobrze bo live jest świetny ;-)

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

10. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    @up
    Tobie chodzi 4 lata, innemu 4 tygodnie.

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

11. saker2k8

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    fakt sorry chodziło mi o płyte Jasper a nie Falcon ;)

dobra no jezeli mówicie i radzicie w sumie zeby wziac X'a z LT+3.0 to wezmę... zawsze w cos tam się pyknie przez siec wieczorkiem :)

tylko teraz juz konkretnie... szukac obojętnie jakie wersji czy jednak lepiej slima ? chodzi o to ze jak juz dostałbym bana (teoretycznie) to czy poźniej mozna przerobic na RGH/JTAG bo z tego co @novy66 dał linki chyba można ?

12. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Najnowszy dash blokuje rgh. A jest wymagany do grania live. Więc albo jedno albo drugie :p chociaż za jakiś czas pewnie będzie jakaś nowa przeróbka tego typu która będzie działać na nowym dashu. Ja bym brał jaspera. Jak dla mnie slim to strata pieniędzy bo na jaspera też nie ma siły.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

13. saker2k8

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no dobra no to konkretnie mam na oku Slim'a 4GB z LT+3.0 z zamontowanym SputnikSwitch'em tak wiec samemu bedzie mozna wgrywac nowe LT jak wyjdą...

W komplecie jest : oryginalny pad bezprzewodowy, zasilacz+kabel, pudełko, kabel HDMI i jakies gierki... Koles mowi ze nie jest zbanowana i mozna grac na LIVE bez problemu...

Więc moje pytanie ile można dac za ta konsolę ? Stan po zdjęciach na prawde bardzo dobry 5/6 wg mnie. Ja oscyluje MAX 600 PLN a Wy co na to ?

14. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Dokłądnie cena to między 500-600 zł. A i tu kolego sprowadzę cię na ziemie. Fakt że napęd ma sputnika nie znaczy że sam sobie wgrasz flash "jak wyjdzie".
    To tylko switch do odbloku napędu. A wejście Liteon'em d4s w Vendor Mode to już inna bajka bez profesjonalnego sprzętu, zresztą podobnie jak samo wyciągnięcie klucza.

15. saker2k8

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no dobra ale póki co to nie ma nowszego LT niz 3.0 wiec starczy do konca roku myśle... a nawet jeśli wyjdzie to wgranie to koszt ~100 PLN wiec nie ma tragedi chyba ;)

bardzo jestem nagrzany na X'a ale nie chce kupić jakiegoś shitu :)

16. saker2k8

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    chyba że @!ESLORD polecisz mi jakis konmkretny model lub sam masz na sprzedaz konsole to chętnie kupię bo widze ze siedzisz w tym i znasz sie na rzeczy :)

Wczytywanie...

Poleć forum