1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lt 3.0 czy Rgh przeczytaj do końca

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez szachynyny200, Maj 1, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. szachynyny200

szachynyny200 Banned Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    zamierzam kupić xbox 360 slim z przeróbką tylko nie wiem z którą Lt 3.0 czy Rgh będę grał na niej legalnie , piratować nie będę tylko będę grał w gry demo które pobiorę z xbox live na dysk i będę grał tez w pełne wersje gier na dysku i z płyty aha i jeszcze jedno zamierzam grac online aha i będę miał na nim tez pełne wersje gier na dysku od kolegi i która przeróbka jest lepsza na moje wymagania proszę nie pisać ze żadna dzięki z góry :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No ładnie żeś sklecił tego posta ....

Skoro chcesz grać na oryg to kup nieprzerobioną...
    Jeśli koniecznie z przeróbką to z LT3, bo na RGH nie pograsz na XBOX LIVE...

4. szachynyny200

szachynyny200 Banned Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    spoko

znalazłem tanio przerobioną we Lt 3.0 lub Rgh i nie wiem którą wybrać lub Lt 3.0 + Rgh no to spoko kupie Lt 3.0 aha i czy na Lt 3.0 mogą mnie zbanować grając online na orginałkach aha a mozę lepsze było by Lt 3.0 + Rgh.

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ogarnij temat bracie .... jeśli kupisz konsolę z LT3 i RGH , bez dualnand'u to i tak nie pograsz na XBOX LIVE ..poczytaj troszkę nasze forum ,a dowiesz się sporo przydatnych rzeczy.

6. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Skoro nie będziesz "piratować", nie rozumiem po co Ci w ogóle przeróbka... W takim razie Lt3.0 nic Ci nie da, a RGH nie można grać przez XBL, także najlepiej bierz nieprzerobioną.

7. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum