1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT+3.0 dash 14719 - nie można autoryzować dysku

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lis-, Maj 15, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. lis-

lis- Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Mam xbox360 z dyskiem 250GB.
    Miałem zainstalowane na dysku gry m.in MW3 i AC:Revelations. Konsola przez przypadek została podłączona do internetu i zaktualizował się dashboard do wersji 14719. Po aktualizacji niestety mam problem z uruchomieniem wcześniej wymienionych gier. Problem wygląda następująco: gra uruchamia się, pracuje około 3 minut po czym wyskakuje komunikat:
    "Nie można autoryzować dysku", po naciśnięciu na OK konsola się resetuje i tak za każdym razem.

Próbowałem czyścić cache i instalować grę od nowa - nic nie pomaga. Gra instaluje się w 100%, ale później znów po uruchomieniu pracuje około 3 minuty i reset.
    Gry nagrywane na ihas-ie z wgranym firmwarem od c4eva.

Jeżeli chodzi o inne gry (wszystkie bez XDG3) pracują z dysku konsoli bez najmniejszych problemów, oczywiście płyta jest w napędzie.

Co możecie poradzić? Czy ponowne wgranie LT+3.0 coś pomoże?

Aha - chciałem jeszcze dopisać, że po odpięciu dysku twardego z konsoli - gra MW3 uruchamia się normalnie z płyty i działa bez problemu. Niestety napęd xbox-a dość mocno hałasuje i granie "z płyty" jest dość uciążliwe - przynajmniej dla mnie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeżeli gry działają bezpośrednio z płyty to reflash nic nie da.
    Z tego co widzę to ludzie mają ten problem głównie z MW3 nawet na nieprzerabianych Xboksach, więc gdzieś tu jest błąd w zabezpieczeniach. Sugerowałbym aktualizacje offline do najnowszego dasha, wyczyszczenie cache'u i być może dopiero reflash jeśli będzie trzeba.
    Masz LT+ 3.0 i iHASa, więc tylko z dashem jeszcze można coś zrobić.
    Oczywiście zakładam, że obrazy gier masz odpowiednio połatane abgx'em.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum