LT+ 3.0 dla BenQ i Lite-On(phat) wypuszczone!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

crosk

Xbox One
Xbox One
DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY NIE WIEDZĄ JAK PATCHOWAĆ GRY

Pliki patchy i XBOX Backup Creator można pobrać stąd:
WyslijTo.pl - Za duży załącznik? Problemy z pocztą? WyslijTo.pl :))) Przesyłanie i hosting plików.

Patchowanie gier XGD3

1 Z folderu "X360.Topology.Data.2011-12-25" kopiujesz plik "XGD3.Profile.ID.F87A804E.top.data.v1.bin" do folderu, w którym znajduję się obraz ISO XGD3
2. Odpalasz XBOX Backup Creator
3. Zakładka "Image Tools"
4. W sekcji "Action" wybierasz "Inject"
5. Klikasz AP25 Sector
6. Wybierasz obraz ISO gry
7. Wybierasz plik "XGD3.Profile.ID.F87A804E.top.data.v1.bin"
8. Nagrywasz gre

Jeżeli nie macie iHAS'a, możecie wypalać dając "truncate". Grunt by obraz ISO był pełny!! Nie obrazować gier z płyt nagranych wcześniej poprzez "truncate"!
 

Simo

Użytkownik
Użytkownik
Jak tak zrobie jak napisałeś to gdy naciskam na write wybieram prędkość i później na start to ponownie wyskakuje okienko aby wybrać iso. to mam wtedy wybrać plik dvd. czy iso.. Nie mam ihasa.
 

popino

Użytkownik
Użytkownik
a moze wiesz jak wlaczyc wogule XBC???
bo cały czas mam bład "run time 339"
 

sk8er

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a ja mam inne pytanie. co jesli zpat****e gre na lt3.0 nagram zwykla wypalarka ale uruchomie na xboxie z lt 2.0 bez cichej aktualizacji (przerobie pod koniec roku gdyz jestem za granica) gra bedzie chodzic? po przerobce bedzie tez wszystko okey z tymi grami? nie oflaguje sie?
 

Simo

Użytkownik
Użytkownik
Ja nie wiem mi za pierwszym razem się otworzyło. Jak miałem problem z Jungle Flasherem to wystarczyło wgrać nowego NETframework i później działało.
 

darecki

Świeżak
Świeżak
ściągnij plik MSCOMCTL.OCX i skopiuj do katalogu windows/system32
 

popino

Użytkownik
Użytkownik

LordViper3

Świeżak
Świeżak
Może ktoś mi pomoże ?
Nagrywarka Ihas124b, prędkość nagrywania 2,4, płyta maxell rozpoznawana jako RITEK S04-66 i firmware wgrany:iHAS-124B-AL0S-Platinum-RitekS04-66_speedpatched.bin, wypalanie IMGBurn 100% OK, weryfikacja 100% OK. Po nagraniu uruchamiam Nero DiscSpeed i do połowy jakość 95% w momencie przejścia na drugą warstwę pionowa czerwona krecha i jakość spada do 0%, dalej do końca płyty wszystko wraca do normy ale jakość pozostaje do końca 0%. Dodam że opcje w EEPROM ustawiłem tak jak na pierwszej stronie.

http://img406.imageshack.us/img406/5673/speedtestv.jpg

Po załadowaniu do xklocka "Nierozpoznany dysk"
Mam Lt 2.0 i złapałem cichą aktualizacje.

Help nagrałem 3 płyty i wszystkie mają ten sam problem.

Jakieś pomysły dlaczego taka słaba jakość ???
I czy jest szansa że na lt 3.0 taka płyta ruszy normalnie ?
Z góry dzięki za pomoc.
 

Blue

Użytkownik
Użytkownik
Mam ten sam kłopot ... ERROR przy próbie odpalenia XBC

Skopiowanie MSCOMCTL do Win/System 32 nic nie dało .. WTF????
 

wrednypiotr

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
AC, Saints Row 3, NFS The Run - nagrane zewnętrzną nagrywarką HP na płytach Tesco (opcja Truncate), odpalane przy pomocy TU . Przed chwilą wgrane LT 3.0, podpięty pendrive z TU i gry nadal działają.
 

farenhide

Użytkownik
Użytkownik
Dwa pytania:
1.Czy topology dla XGD3 jest do WSZYSTKICH gier XGD3 włacznie z SKYRIMEM w polskiej wersji z DUBBINGIEM?
2.Czy plikiem dla XGD2 będzie możliwość spatchowania AC:B w wersji PL?
 

wrednypiotr

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
bibliotekę trzeba zarejestrować: w konsoli wpisz REGSVR32 MSCOMCTL.OCX
 

mike8523

Świeżak
Świeżak
jak masz windows 7 to spróbuj odpalić przez PPM i uruchom jako administrator mi to pomogło i programik smiga elegancko
 

popino

Użytkownik
Użytkownik
mi zadzialao odrazu po skopiowaniu tego pliku,mam XP
 

Blue

Użytkownik
Użytkownik
tak mam W7 ...

EDIT:// URUCHOM JAKO ADMINISTRATOR pomogło ..

Mike Dziękuje !!! :D
 

Simo

Użytkownik
Użytkownik
Czy może ktoś napisać Tylko czy można gry patchować za pomocą tego XBC i nagrywać Zwykłą nagrywarką może ktoś potwierdzić to czy się da czy się nie da ?????
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
ściągnij plik MSCOMCTL.OCX i skopiuj do katalogu windows/system32
Dzięki pomogło.
 

vlado27

Użytkownik
Użytkownik
!UltrasPL
PPM znaczy Prawy Przycisk Myszy.
 

kichy

Użytkownik
Użytkownik
hehe ludzie zajmują sie jakimś patchowaniem gier a nie wiedza co to jest PPM,miazga.PRAWY PRZYCISK MYSZY :)
 

Damian0709

Użytkownik
Użytkownik
jesli zalczylem patch zgodnie z int to czy mam nagrywac plyte odrazu w xbc czy np moge wylaczyc xbc i obraz iso w ktory zaladowalem patch moge nagrac np imgburn metoda turncate?
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom