LT+3.0 dla Benq w testach, dla LiteOn dziś

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

buteks102

Użytkownik
Użytkownik
ja czekam tylko jak mi sie gwarancja skończy bo mnie krew zalewa i robie rgh
 

Kris89

Użytkownik
Użytkownik
dla tych co marudza, proponuje przejsc gry te co macie, i dopiero wgrac lt3.0. przejdzcie wszystkie gry i dopiero potem grajcie w nowosci. no albo zrobcie rgh, jest to bardziej sensowna opcja niz flash co jakis czas i kupno ihasa. no i kupowanie plytek. ale jak kto woli
 

WSZtm

Banned
Użytkownik
Jak komuś wisi na live to RGH 200 PLN i po problemie.
I nie tylko jest 1 + odpalanie gier XGD3.
+ jest cała masa.
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
piszę czarno na białym że w testach jest benek a wieczorem w testach bedzie też litek więc spodziewajmy się w weekend lt3
 

aker2

Banned
RGH 200zł + dysk 1 TB 500zł = wole orginały
Flash 30zl nie zawsze wgrywam najnowszy raz na3 miesiące + DVD po 3.50 verbatimy :D I co RGH = brak live
JA na LT cisne od 1.5 na live i bana nie ma teraz np gram w cod 4 na live na 2.0 I CH*J jak banują 2 latka na piratach czekam na nx gena i gram na orginałach
 

i.T

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe po jakim czasie od wypuszczenia LT+3.0 znów zacznie się lament na forum, że po raz kolejny M$ aktualizuje zabezpieczenia i wypytywanie o nowy FW.
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
flash 0zł + usb probe v3 49zł czyli raz 49zł i reszta 0zł + płytki
 

Kamilxd

Użytkownik
Użytkownik
RGH=więcej możliwości
RGH ,,-'' Brak XBL
Jak kto woli
 

WSZtm

Banned
Użytkownik
98 % ludzi z Was ma dyski z różnych źródeł, a to stary komputer a to przenośny dysk... a tak liczycie do RGH cene dysku.
Jak kolega u góry liczy za dysk 1TB 500 zł to nie wiem gdzie Ty mieszkasz.
Bo na pewno nie w Polsce.
Na początek nawet wystarczy głupi dysk 160 GB. Mało ?
No tak ale trzeba robić RGH i 2 TB dysk za 1000 zł.
Dziecinada, nie masz zamiar robić RGH to nie pisz o tym tutaj.

Dlatego mówię, komuś wisi gra na live... to wali RGH i nie bawi się z flashem co jakiś czas.
I ma dużo więcej możliwości, ktoś kto nie może rozstać się z livem to też nie pcha się w LT 3.0 bo może czyhać na niego ban, tylko kupuje oryginały.

Rozmawiałem z pewnym kolegą dzisiaj z forum, który robi RGH... ma tyle konsol, że nie wie czy obrobi je wszystkie w RGH do sylwestra.
 

Kakashi

Banned
lt wychodzi za free jak ktoś sobie umi sam to wgrać tylko cena płyt dochodzi do tego koszta
 

WSZtm

Banned
Użytkownik
No jak ktoś "umi" a połowa z tego forum tego nie potrafi.
Polacy sa tacy, że jak za darmo to moga wypruć sobie żyły.
Dałem zrobiłem RGH w 4 konsolach i nie narzekam.
Mimo, że całe życie flasha sam robiłem na większości napędów jakie miałem.
 

Kris89

Użytkownik
Użytkownik
racja, probe grosze kosztuje a przerobienie to latwizna, a co do kolesia co widzial dysk za 500zl to pozdrawiam ten sklep. ja 750 kupilem za 199. a da rade taniej pewnie. a co do tematu interesuje mnie to czy po nowym dashu bedzie trzeba znow przerabiac, czy tablice dae beda zalatwione na stale. jesli tak to dobrze, ale pewnie microsoft znow bedzie w inny sposob walczyl z nami. wie ktos ktory challenge juz jest ? bo czytalem ze limit jakis jest
 

garf78

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jeszcze trochę to lepiej będzie zapłacić te 200zł za RGH niż bawić się w wymiany nagrywarek, kupowanie-wypalanie płyt itp :confused:
Dokladnie o tym samym pomyslalem bo jak sie doda cene najtanszego ihasa 90-100 zl, a RGh moge miec za 200 zl i do tego koniec z zakupem plyt, wiec co raz powazniej o tym mysle :)
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
Dokladnie o tym samym pomyslalem bo jak sie doda cene najtanszego ihasa 90-100 zl, a RGh moge miec za 200 zl i do tego koniec z zakupem plyt, wiec co raz powazniej o tym mysle :)
najtańszy ihas 70zł + crossflash na 524 to się opłaca;))
 

garf78

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
najtańszy ihas 70zł + crossflash na 524 to się opłaca;))
Fakt, ale ja licze s przesylka, ale crossflash to dodatkowy zysk :D. Poczekam spokojnie na koncowa wersje LT 3.0 i all sie okaze bo poki co to troszke wrozenie z fusow :) no nie wspomne juz ze czekam na date premiery nowego klocka bo jak bedzie pod koniec przyszlego roku to jakos sie przemecze robiac flashe, jak za 2 lata na 100% robie RGH
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
ale za rgh tez trzeba liczyć dodatkowe koszty ponieważ nie każdy umie wgrać freestyle dash a do tego trzeba sczytać nand a do sczytania nand jest potrzebny sprzęt za 100 (chyba że do rgh wystarczy raz wgrać tego dasboarda i na nim wszystkie gry odpalają, jak się mylę to proszę o poprawkę bo sam do końca nie wiem jak to jest)
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
Fakt, ale ja licze s przesylka, ale crossflash to dodatkowy zysk :D. Poczekam spokojnie na koncowa wersje LT 3.0 i all sie okaze bo poki co to troszke wrozenie z fusow :) no nie wspomne juz ze czekam na date premiery nowego klocka bo jak bedzie pod koniec przyszlego roku to jakos sie przemecze robiac flashe, jak za 2 lata na 100% robie RGH
no i jeszcze usb probe 50zł;)) flash trwa 3min dłużej to się konsolę rokręca;))
 

fanfnanan

Użytkownik
Użytkownik
ja czekam tylko jak mi sie gwarancja skończy bo mnie krew zalewa i robie rgh
Twój Xbox także czeka z usterką do końca gwarancji :p
 

Kamilxd

Użytkownik
Użytkownik
Ja sam sobie aktualizuję Lt w napędzie i jakoś nie narzekam ale jak usłyszałem o tym że za jakiś czas będzie potrzebny ihas (dodatkowe koszta ale nie za duże)
to zamierzam oddać do serwisu na RGH bo i tak nie gram na XBL .
 

Kris89

Użytkownik
Użytkownik
wez tak nawet nie pisz, mam gwarancje do konca roku ;p
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom