LT+3.0 dla Benq w testach, dla LiteOn dziś

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

dawidek295

Xbox One
Xbox One
w konsoli jest lt2 ja sie bana nie boje
zrobie tak update na 14xx potem odczyt klucza z napędu i flash na lt3
 

garf78

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
no i jeszcze usb probe 50zł;)) flash trwa 3min dłużej to się konsolę rokręca;))
Tak wiem posiadam do flash to co trzeba ,lacznie z unlock kitem ;), ale nie chce mi sie nagrywarki kupowac :)
 

Shinoku

Użytkownik
Użytkownik
Mam wrażenie że niektórzy mają nieźle naje*ane w głowie. Jak słyszę takiego imbecyla co gada że ihas będzie potrzebny do grania na live i to dodatkowe koszta i to pier*oli za przeproszeniem bo ihas jest za drogi (70-80zł) to mnie szlag trafia. Doszedłem do wniosku że same dzieci tu siedzą jak 70zł to jest dużo i płacisz jednorazowo i czujesz się bezpieczny na live, to nie kupuj fajek, browarów przez pewien okres czasu i pieniądze się znajdą a nie komentarze tego typu. Najlepiej to jak by wam dawali płytki za free i flash się automatycznie wykonywał bez schodzenia z kanapy...
 

ZigUS

Użytkownik
Użytkownik
dlaczego na stronie: c4eva Speaks! | automated irc logs, updated instantly whenever and wherever c4eva speaks nie ma żadnej wzmianki na temat lt3.0 dla samsungów ??? - wie ktoś może ?
 

garf78

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mam wrażenie że niektórzy mają nieźle naje*ane w głowie. Jak słyszę takiego imbecyla co gada że ihas będzie potrzebny do grania na live i to dodatkowe koszta i to pier*oli za przeproszeniem bo ihas jest za drogi (70-80zł) to mnie szlag trafia. Doszedłem do wniosku że same dzieci tu siedzą jak 70zł to jest dużo i płacisz jednorazowo i czujesz się bezpieczny na live, to nie kupuj fajek, browarów przez pewien okres czasu i pieniądze się znajdą a nie komentarze tego typu. Najlepiej to jak by wam dawali płytki za free i flash się automatycznie wykonywał bez schodzenia z kanapy...
Z tym, ze tu sporo dzieci jest to bym sie zgodzil. A co do bezpieczenstwa na life-ie nawet z ihasem to bym uwazal. Teraz niby tak za chwile cos wymysla. Jak gram tylko offline odkad zdecydowalem sie grac na kopiach bo uwazam, ze albo rybki albo akwarium. Wyjdzie nowa generacja klocka to juz sobie daruje kopie bo juz wyroslem z tego, czyt jestem juz leniwy i nie chce mi sie co kwartal robierac klocka i go flashowac :D
 

RuNNer

Banned
Mi tylko żal ludzi którzy kupują IHASa na allegro za 100+ wysyłka. Ja kupiłem u mnie w sklepie ihas nówke za 75zł a ixtreme burnera wgrałem w 5 minut sam.
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
i 25 zł w kieszeni :cool:
 

Kris89

Użytkownik
Użytkownik
no racja, ale za glupote (czyt. niewiedze) trzeba placic :)
 

krzysiekgt

Użytkownik
Użytkownik
ja mam gest i dam za ihasa 200zeta. nie wolno mi? o czym wy wogole piszecie dzieciaki.
 

garf78

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
dlaczego na stronie: c4eva Speaks! | automated irc logs, updated instantly whenever and wherever c4eva speaks nie ma żadnej wzmianki na temat lt3.0 dla samsungów ??? - wie ktoś może ?
Przy LT 2.0 bylo podobnie tzn fw do samsungow wyszedl troszk epozniej jak pamietam cos kolo 2-3 tyg, wiec tym razem moze byc podobnie
 

DeadWarrior

Użytkownik
Użytkownik
Mi tylko żal ludzi którzy kupują IHASa na allegro za 100+ wysyłka. Ja kupiłem u mnie w sklepie ihas nówke za 75zł a ixtreme burnera wgrałem w 5 minut sam.

Nie zapominaj że to są ludzie leniwi,a najbardziej leniwi są Ci co za sflashowane płacą po 120zł,czego niedawno byłem świadkiem....
 

krzysiekgt

Użytkownik
Użytkownik
nie zapomnij ze sa ludzie co maja kase i pracuja wiec maja gdzies roznice 25 zeta. Mnie sie nie chce i nie mam czasu na zabawy chodz firmware sam wgrywalem do ihas.
 

garf78

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ja mam gest i dam za ihasa 200zeta. nie wolno mi? o czym wy wogole piszecie dzieciaki.
Oni moze i dzieciaki, ale Ty tym wpisem udowodniles, ze jestes Duzy dzieciak :)
 

Lord Eisen

Świeżak
Świeżak
Ci co maja kase i trwonią ją bez sensu to już czyści idioci a nie ludzie z "gestem". Paniska wielkie się porobiły w ostatnim czasie. A prawda jest taka, że mają 2 lewe ręce i problem ze zrozumieniem prostego poradnika na flasha i dlatego udają bogatych.
Dzisiaj na pewno nie dostaniemy żadnego LT3.0 testy zazwyczaj trwały w poprzednich przypadkach po kilka dni, więc jak już wyżej pisane było obstawiam na weekend.
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
LT3.0 testuje c4eva. :cool:
 

mrmarko

Użytkownik
Użytkownik
nie zapomnij ze sa ludzie co maja kase i pracuja wiec maja gdzies roznice 25 zeta. Mnie sie nie chce i nie mam czasu na zabawy chodz firmware sam wgrywalem do ihas.
i racja ja kupiłem z wgranym softem i mam w d... te 25 zł nie mam czasu na zabawę z nagrywarką, co nie zmienia faktu, że warto czegoś się nauczyć i popróbować ale po prostu mi się nie chciało. A wo ogóle to nie rozumie jaki ktoś może mieć problem z kupnem verbatimki ja pierniczę to nie mercedes S Klasy, dwie płyty to tylko tyle co paczka fajek a nawet mniej. Jak ktoś wyżej napisała browar mniej i jest płyta. W przypadku "dzieciaków" płyta kosztuje tytle co chipsy :).
Jeszcze rok męczarni a potem next konsola i zapewne z blu-ray, oj to będzie problem jak złamią konsole to problem BD drogie, ale będzie kwik.
 

bigger1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
jakie tam drogie za 20 dychy kupisz BD verbatima to i tak się będzie opłacało jak nowość będzie chodziła ok 200zł ,tyle że mam nadzieje że obrazy będą dobrze zrobione bo jak pójdzie spalić kilka płytek i kosz to będzie mało opłacalne:(
 

87gelu87

Banned
Użytkownik
i gdzie to lt3.0 ? mialo byc wieczorem dzis ? czy jak zwykle, ktos zamulil tematem ?
 

Wedel

Użytkownik
Użytkownik
Gdzie to wogóle pisało że będzie dzisiaj wieczorem?
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
No miał być ale BenQ szlag trafił intro outro. i pewnie kolesie poszli po wymieniarkę na Lite-one heh. Cud moze jutro pojawi nikt nie wie :cool:
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom