LT 3.0 dla laika, jak zaczac?

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
Siemanko,

Powiedzcie mi, jak to jest dzis z przerobkami.
Moja ostatnia konsola miala ixtreme 1.6 i jedynie, co musialem robic to patchowac gry na mniejszy wave (stare czasy) i teraz interesuje mnie najnowszy ixtreme.
Ale mam pare pytan:

Co trzeba robic z grami, zeby je zgrac i nie marnoawc plyt.
Slyszalem o jakims xgd3, co to jest? Co trzeba robic z obrazami plyt przed nagraniem?
Czy mozna podlaczac sie do Live? Kiedys z 1.6 gralem i to duzo, nawet golda 12 miesiecznego mialem Mr. Green i nie dostalem bana/flagi.
Czy dzis za podlaczenie sie do Live moge wylapac blokade, ktorej bardzo chcialbym uniknac?
Mam Falcona z 08 z napedem.. nie wiem jakim, prawie w ogole go nie uzywam (dystrubucja cyfrowa, ktora zabija moj portfel) oraz najnoszy dashborad.

I jaka jest cena wgrania najnoszego ixtreme i czy gdzy bedzie update to mozna to zrobic na wlasna reke bez stresu.

Widzialem ten poradnik, ale tylko dla LiteOn, a moj Falcon Premium pewnie ma benq, wiec jak to jest?

Jak zrobić flash napędu Liteon do LT+ 2.0 - JF 1.88 / Liteon JungleFlasher 1.88 Tutorial - YouTube
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Odp: LT 3.0 dla laika, jak zaczac?

Przepuścić przez abgx, nagrac przez imgburn na nagrywarce ihas z lt max
Jest to nowy format gry, zajmuje troche wiecej niz plyta DL. Puszczac gry przez abgx.
Mozesz podłączyć sie do live, lt jest do tego stworzone, szansa na bana jest bardzo mała, ostatnio fala banów była w 2009r.
Mozesz przerobic sam w domu, benq jest jeszcze latwiej niz liteon, jesli sie jednak boisz to lepiej oddac komus co sie tym zajmuje

Wysyłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk 2
 

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
Nagrywarka z ihas? Jedyny wymóg parę lat temu to był właśnie DL, nie można nagrywac na innej nagrywarce (nie ihas)?
Sent from my Lumia 710 using Board Express
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
 

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
Ok, i z tego co tutaj wyczytalem (a moglem sie pomylic) to ten programik dodaje te puste sektory do plyty, by moc nagrac gry XGD3, ale na nagrywarce z IHAS, czy bez tego? Bo to wazne, kolejny wydatek na nagrywarke, co aktualnie nie jest mi na reke.

Robi, piszesz, ze moge przerobic sam. Byloby mi to na reke, bo do najblizszego 'serwisu', ktory sie tym zajmuje mam 60km w obie strony, a jest jakis poradnik krok po kroku, jak to zrobic z napedem benq? I jakie jest prawdopodobienstwo uwalenia napedu i czy Xbox bez niego sie w ogole wlaczy, bo i tak go nie uzywam, wiec jesli go spieprze, to nic sie nie stanie :D

/Edit

Postanowilem wybrac sie do zaufanego goscia we wroclawiu, zeby wrzucil mi LT 3.0 a dodatkowo sprawdzilem w swoim laptopie, ze jest nagrywarka Slimtype DS8A5SH, ktora jest obslugiwana przez burnermaxa, wiec obejdzie sie bez kupowania ihasa. Jak bede mial jakies pytania to sie odzewe, dzieki za pomoc
 

Do góry Bottom